Mida kinkida mehele jõuludeks?🎁

Igas majapidamises võiks olla üks korralik kettsaag, millega saunapuid tükeldada, õunapuuoksi lõigata või võsa maha võtta. Selleks sobib kenasti näiteks mootorsaag Husqvarna 435 II, millele kehtib hetkel eriti hea pakkumine- lisaks soodsale hinnale saad saega kaasa 3tk kvaliteetseimat X-Cut saeketti!

Tõelise professionaali südame paneb kiiremini põksuma uskumatult võimas käepidemesoojendusega mudel Husqvarna 592XPG. See on saag, mille üle uhkust tunda ja mis teenib kasutajat aastaid.

Ohutus eelkõige! Reginetist leiad suure valiku Husqvarna turvariideid ja -jalatseid, mis on metsatöö lahutamatuks osaks. Äärmiselt vajalikuks ja oodatud jõulukingiks on metsatöökiiver. Husqvarna Functionali metsatöökiivrit on võimalik reguleerida vastavalt pea ümbermõõdule, see sobib töömehele, kes eelistab igapäevatööd tehes mugavust ja ergonoomilisust.

Kas oled mõelnud, et lisaks saekaitsega tööpükstele võiks saetöö komplekti kuuluda ka mugavad saekaitsega kindad? Husqvarna Technical kinnastel on lisaks saekaitsele ka vetttõrjuv kitsenahast pealiskiht. Pakasega õues töötades on hea kasutada väga mugavaid ja sooje Husqvarna Functional talvekindaid.

Tuule ja külma eest kaitseb efektne ja pehme Husqvarna oranž torusall ning mugav Xplorer müts.

Pika metsatöö või matkapäeva muudab veelgi meeldivamaks võimalus keha kinnitada sooja toiduga. Selle tarvis on meie valikus praktiline toidutermos. See Xplorer sarja kena termos hoiab sisu soojana kuni 6 h ja külmana kuni 24 h. Komplekti kuulub ka mugav kokkuvolditav lusikas! Kuuma joogi jaoks vali kena Xplorer joogitermos.

Mis võiks olla veel parem, kui pärast tööpäeva lõõgastavat sauna nautida. Husqvarna kvaliteetne ja pehme saunarätik on kena jõulukink igaühele.

Valik kingiideid naistele

Regineti esindusest leiad suure valiku erinevaid õmblusmasinaid ja -tarvikuid.

Supehinnaga uus Husqvarna õmblusmasin Viking Onyx 15 on juba võitnud paljude õmblustööga tegelejate südamed. Lihtne, loogiline ja kena masin sobib nii algajale kui ka kogenud õmblejale.

Singer ME457 Elite on mitmekülgne mehaaniline õmblusmasin. Sel mudelil on elegantne disain ja palju erinevaid õmblusvõimalusi. Kingi isetegemise rõõmu!

Igale õmblustööga tegelejale kulub ära käepärane ja kompaktne Singeri õmblustarvikute komplekt. Kliendid kiidavad!

Singer topieemaldi on tõhusaks abimeheks, kui rõivad on kandmisest muutunud veidi topiliseks ja vajaksid kiiret värskendust.

Külmad talveõhtud on igati sobilikud unistamiseks ja kevadiste aiatööde planeerimiseks. Husqvarna akutrimmer 115iL sobib oma kerge kaalu ja lihtsa käivituse poolest just naisterahvale. Ei mingit müra ega heitgaase.

Kingi aega! Robotniiduk on iga perenaise unistus, mis aitab säästa uskumatult palju aega! Väikestele aedadele on sobivaks mudeliks Husqvarna Automower® 405X. X-Line mudelina on see niiduk varustatud rakendusega Automower® Connect, vargavastase GPS-jälgimise, LED-esitulede, kummist põrkeraua ja värviliste ilukilpidega.

Jõulukuul anname igale Husqvarna Automower robotniiduki ostjale KINGITUSEKS kaasa lausa 5- aastase garantii ja vahva puldiga mängu robotniiduki!

 

Aga mida kinkida lastele?

 

Meilt leiad ülipopulaarsed elutruud Husqvarna mänguasjad, mis on pere pisemate seas alati väga oodatud kingid.

Valikus on trimmer, saag, muruniiduk, hekilõikur, lehepuhur, robotniiduk ja saekomplekt.

Uudsete toodetena on Regineti valikusse lisandunud seljaskantav mullipuhur ja uudne saekomplekt.

Tööta ja rõõmusta koos lapsega!🎄🎁

 

 

Kaunist jõuluootust!

Pin It on Pinterest

OSTUKORV0
Ostukorvis ei ole tooteid!
Jätka ostlemist
0