- 19%

Robotniiduk Husqvarna Automower® 410XE NERA UUS!

2,199.00 

KEVADKAMPAANIA!

Husqvarna Automower® 410XE NERA on robotniiduk kuni 1000 m² muruala niitmiseks. See on varustatud EdgeCut-funktsiooniga, mis minimeerib vajadust muru servade trimmerdamiseks, säästes nii aega ja vaeva. 310E NERA pakub võimalust valida füüsiliste piiretega paigalduse või Husqvarna EPOS™ piirdekaablita paigalduse vahel.

Kaablivabaks paigalduseks on vajalik juurde soetada tugijaam RS1 ja NERA moodul!

Uus EdgeCut ja takistuste vältimise funktsiooniga piirdekaablita robotniiduk!

Husqvarna Automower® 410XE NERA on robotniiduk kuni 1000 m² muruala niitmiseks. See on varustatud EdgeCut-funktsiooniga, mis minimeerib vajadust muru servade trimmerdamiseks, säästes nii aega ja vaeva. 310E NERA pakub võimalust valida füüsiliste piiretega paigalduse või Husqvarna EPOS™ piirdekaablita paigalduse vahel. EPOS™ võimaldab teil kogeda täielikku paindlikkust virtuaalsete piiridega, mida pakub satelliidipõhine tehnoloogia 2-3 cm täpsusega. See tähendab ka seda, et puudub oht, et kaablit võiksid katkeda. Lisaks võimaldab EPOS™ Zone Control luua Automower® Connect rakenduse kaudu erinevaid niidualasid ja neid vastavalt oma vajadustele seadistada. Sama lihtsalt saab luua ajutisi mitteniidetavaid alasid, et säilitada näiteks hooajaliste lillede õitsemise.

Niiduk tuvastab ja väldib takistusi, mis tagab täpse niitmise ning vähendab kokkupõrke- ja ootamatute peatumiste ohtu. Automower® Connect rakendusega saate oma niidukit jälgida ükskõik kus te ka viibite ja samuti integreerida selle oma nutikoduga. Saatke käske, vaadake või muutke oma niiduki seadeid ning saate teateid kui peaks esinema tõrkeid.

EdgeCut – vähem trimmerdamist

EdgeCut vähendab vajadust muru servade trimmerdamiseks, säästes nii aega ja vaeva. Seda võimaldab spetsiaalne tagumine EdgeCut-lõikekettas, mis suudab lõigata nii lähedalt servadele, et ainult väikene osa murust jääb lõikamata.

Piirdekaablivaba paigaldus

Automower® NERA tootevalik koos Husqvarna EPOS™-ega pakub täielikult kohandatava muruhoolduse vabadust, luues füüsiliste juhtmete asemel virtuaalpiirded satelliidipõhise tehnoloogia abil.

Automower® Connect rakendus

Naudi rakendusega Automower® Connectoma nutitelefonist kaugjuhtimispuldi mugavust. Muuhulgas saad hallata ja jälgida oma Husqvarna robotniidukit, muuta seadeid ning pääseda hõlpsasti ligi teabele ja näpunäidetele, mis muudavad muru hooldamise muretuks. Sõltuvalt mudelist on saadaval mobiilside, Wi-Fi ja Bluetooth ühenduvus.

Automower® X-Line

Husqvarna Automower® X-Line on meie kõige rohkemate funktsioonidega sari, mis on loodud neile, kes soovivad tipptasemel robotniidukit. Varustatud X-Line’i funktsioonipaketiga, sealhulgas Automower® Connect koos varguse jälgimise GPS-iga, GPS navigeerimisega, LED-esituledega, eesmise kummist põrkerauaga ja X-Line’i korpusega.

Rewilding Mode

Režiim Rewilding Mode on loodud selleks, et kutsuda loodus tagasi sinu aeda. Kui režiim on aktiveeritud, muudab see automaatselt 10% sinu murualast looduslikkuse taastamise piirkonnaks. Automower® jätab selle ala puutumata nii kauaks kui soovid ja sa saad looduslikkuse taastamise piirkonda igal ajal suurendada, ümber kujundada, teisaldada või eemaldada. See funktsioon on saadaval järgmiste mudelite puhul. 405X, 415X, 430X NERA, 435X AWD ja 450X NERA; kasutajaid teavitatakse uuendusest rakenduse Automower® Connect kaudu. 430X NERA ja 450X NERA vajavad režiimi Rewilding Mode kasutamiseks piirdekaabli paigaldust.

Maksimaalne niidetav ala 1 000 m²
Piirde tüüp Wire (Virtual option as accessory)
Maksimaalne kallak piirdekaablile 20 %
Maksimaalne kallak tööalal 30 %
Maksimaalne tööaeg 17 h
Otsingu moodus Pentasearch
Juhtkaablite arv 3
Laadimise süsteem Automaatne
Üldmõõtmed
Kaal 12,1 kg
Toote mõõdud, pikkus 68 cm
Toote mõõdud, laius 44 cm
Toote mõõdud, kõrgus 28 cm
Toote andmed
Värvus Hall
Tajutav müratase 60 dB(A)
IP indeks IPX5
Aku mark Li-Ion
Aku mahtuvus 5 Ah
Laadimisvool 2,2 A
Keskmine niitmise aeg ühe laadimisega 100 min
Keskmine laadimisaeg 90 min
Keskmine energiakulu kuus maksimaalse kasutamise korral 13 kWh
Lõikesüsteem
Lõikesüsteem Kaks ketast kolme pöörleva lõiketeraga
Niidukõrgus, maks 55 mm
Niidukõrgus, min 20 mm
Lõikelaius 22 cm
Niidukõrguse reguleerimine Elektriline
Terataldrik Jah
Mõlemas suunas pöörlev lõiketera Jah
Juhtmine
Klahvistik Jogwheel, display and status LED:s/App
Ekraan Color Display TFT 2,8” QVGA
Juhtmevaba ühendus Bluetooth®, Mobiilside, Wi-Fi
Rakendus Automower® Connect
Nutikoduga ühilduv Jah
Tarkvara värskendus FOTA
Ohutus
GPS põhine vargajälitus Jah
GeoFence Jah
PIN kood Jah
Alarm Jah
Tõsteandur Jah
Kallutusandur Jah
Takistuste tuvastamine Radariandur

Sulle võib meeldida ka…

 • Moodul Husqvarna EPOS™ NERA 310E/410EX

  299.00 
 • Husqvarna Automower 310E NERA

  Robotniiduk Automower® 310E NERA UUS!

  2,199.00 
 • tugijaam EPOS RS1

  Tugijaam Husqvarna EPOS™ RS1

  449.00 

Pin It on Pinterest

OSTUKORV0
Ostukorvis ei ole tooteid!
Jätka ostlemist
0