Metsa- ja aiatehnika müük & hooldus

Firmast

Metsa- ja aiatehnika müük ning hooldus on olnud meie firma põhitegevus juba 1995. aastast. Sama kaugele ulatub ka meie õmblusmasinate müügikogemus. Peame end oma ala parimateks, sest esindame maailma juhtivamaid kvaliteetse metsa- ja maastikuhooldusseadmete tootjaid. Meie meeskond koosneb professionaalsetest pikaajalise müügi- ja hoolduskogemusega spetsialistidest.

Meie sõbralikku meeskonda kuuluvad:

Jaan Lusikas, Andres Kriisa, Kristiina Rüütli, Jüri Vaino, Lennar Lauren, Ville Tüve, Allar Anso, Tarmo Kapp, Ranno Kuusik, Lembit Mets, Karlo Bergmann, Oliver Oper.

Kevad-suvisel ajal on meile oma oskuste ja teadmistega abiks tublid praktikandid Tartu Kutsehariduskeskusest.

Astu sisse

(Kliki kaardil, et seda kasutada)

 

Eesmärk 

Meie eesmärk on olla paindlik, vastutustundlik ja innovatiivseid lahendusi pakkuv koostööpartner nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.

Soovime alati olla abiks õige ja just Teie vajadustele sobiva tööriista valikul ning pakume seejuures ka lühiülevaadet õigetest töövõtetest. Olles Husqvarna, Jonsered, McCulloch, TORO, STIGA või AL-KO tööriista omanik võite olla kindel, et õigel kasutamisel teenib see Teid aastaid ning töö tulemus on kvaliteetne.

Loomulikult teostab Reginett ka kõigile müügilolevatele toodetele vajalikku hooldust ja remonti. Meil on lai valik originaalvaruosi ning vajalikke tarvikuid. Kindla tulevikuvisiooniga püüdleme selle poole, et aimata kõikide meie klientide soove ning vajadusi ja anda endast alati parim nende täimiseks.

 

Reginett – väärtustades aega ja parimat tulemust!

This post is also available in: ENG RUS