Kauba tagastamine

14-PÄEVANE TAGANEMISÕIGUS REGINETT OÜ E-POES

Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Reginett OÜ e-poest tellitud kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on tarbijale kättetoimetatud. Ostes Reginett OÜ e-poest, nõustub tarbija taganemisõiguse kasutamiseks järgmiste tingimustega:

 1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. 14-päevane tagastamisõigus kehtib ainult eratarbijatele. Juriidilistele isikutele 14-päevast taganemisõigust ei kohaldata.

 2. Kaubaga on võimalik tutvuda ja selle sobivuses või mittesobivuses veenduda, kaubaga tutvumine tähendab samaväärset kasutamist nagu jaekaupluses enne ostmist. Nt ei tohi muruniidukiga niita muru, saega saagida puid jne.

   

 3. Tagastatav toode peab olema komplektne (sisaldama tootepakendit ja kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid – kaablid, tarvikud jne). Kui toode on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, tuleb Teil tagastada kogu komplekt (st. kõik tooted).

   

 4. Tagastamisele kuuluva kauba halvenemisel vastutab ostja asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest, et veenduda kauba olemuses, omadustes ja toimimises, peaks ostja käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

   

 5. Tagastamisele ei kuulu spetsiaalselt kliendile tellitud varuosad ja kulumaterjalid (mõõtu lõigatud kütusevoolikud, kaablid, eritellimused jne).

   

 6. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.

   

 7. Reginett OÜ tagastab taganemisavalduse kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud, muu hulgas ostja kasutatud eseme kättetoimetamise kulud, v.a juhul, kui ostja on sõnaselgelt valinud Reginett OÜ pakutud kõige odavamast eseme kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Reginett OÜ ostjale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

   

 8. Kõik otseselt kaubast taganemise kulud kannab ostja.

Kui mistahes Reginett OÜ e-poe sätestatud tingimus raskendab tarbijal lepingust taganemise õigust võrreldes Võlaõigusseadusega, on see tingimus tühine.

 

Täida kauba tagastamiseks vorm
  Pin It on Pinterest

  OSTUKORV0
  Ostukorvis ei ole tooteid!
  Jätka ostlemist
  0