Akuoksasaag Husqvarna Aspire™P5-P4A

189.00 

Akuoksasaag Husqvarna Aspire™P5-P4A on kompaktne ja mugav akutoitega oksasaag, mis sobib suurepäraselt okste lõikamiseks, aiajäätmete lõikamiseks ja väiksemateks puusepatöödeks.Tuginedes meie kogemustele kettsaagide tootmisel, oleme loonud universaalse mini-kettsae, mis on piisavalt võimas, et lõigata hõlpsalt 75 mm läbimõõduga oksi.

*Komplektis aku ja laadija!

Akuoksasaag Husqvarna Aspire™P5-P4A on kompaktne ja mugav akutoitega oksasaag, mis sobib suurepäraselt okste lõikamiseks, aiajäätmete lõikamiseks ja väiksemateks puusepatöödeks. Tuginedes meie kogemustele kettsaagide tootmisel, oleme loonud universaalse mini-kettsae, mis on piisavalt võimas, et lõigata hõlpsalt 75 mm läbimõõduga oksi.

*Komplektis aku ja laadija!

Lihtne tööriistavaba keti ja juhtplaadi vahetamine, turvaline libisemisvastane käepide ja automaatne väljalülitus, kui seade jääb järelevalveta. Hoiustamine on tehtud lihtsaks kaasasoleva riputuskonksu abil.

Osa 18V POWER FOR ALL akusüsteemist

Husqvarna Aspire akutoitel tööriistad on välja töötatud ruumisäästlikust silmas pidades. Seetõttu on iga tootega kaasas spetsiaalne hoiukonks, mille saab kinnitada otse seinale või kasutada koos Husqvarna Aspire hoiustussüsteemiga. See toode on osa POWER FOR ALL akusüsteemist ja ühildub paljude teiste kaubamärkide akude ja laadijatega, mis kuuluvad sellesse süsteemi. See loob võimaluse osta kõigi kodu- ja aiatööriistade jaoks vaid üks aku.

Väike aga tubli

Iga Husqvarna Aspire™ toote kompaktne suurus ja väike kaal parandavad käsitsetavust ja pakuvad muljetavaldavat hulka Husqvarna uuenduslikke tehnoloogiaid – kõik selleks, et suurendada masina võimsust ja tõhusust.

Ruumisäästlik hoiustamine

Loomult kompaktsed ja kerged Husqvarna Aspire™ tööriistad jätavad veelgi väiksema jalajälje tänu reguleeritavatele, kokkupandavatele, kokkukäivatele või eemaldatavatele osadele – lihtsam hoiustamine ja transportimine kitsastes kohtades, nagu väikesed kuurid või autod. Kasutades igas pakendis olevat spetsiaalselt riputuskonksu, saate neid hoiustada otse seinal või riputada meie seinale kinnitatavale hoiusiinile, mis on osa Husqvarna Aspire™ hoiustussüsteemist. Siini müüakse eraldi.

Intuitiivne käsitsemine

Husqvarna Aspire™ tootesarja elegantset musta disaini täiendavad oranžid detailid, mis juhatavad teid intuitiivselt kõigi “suhtluspunktide” juurde. Täiustatud ergonoomika, nagu reguleeritavad käepidemed, ja vastupidavad materjalid aitavad teil hõlpsalt hakkama saada mistahes aiatöö väljakutsega.

Pehme kattega käepide

Husqvarna Aspire™ tööriistade pehme kattega käepide tagab töötamise ajal hea haarde ja mugavuse.

Aspire™ kasutajasõbralik juhtpaneel

Täielik kontroll Aspire™ digitaalse juhtpaneeli abil. Digitaalne juhtpaneel võimaldab masinat ühe nupuvajutusega lihtsalt sisse ja välja lülitada. Näha oma tööriista aku laetavuse taset mugavalt otse ekraanilt, et saaksite oma tööd paremini planeerida.

Madal müratase

Madal müratase võimaldab töötada hommikuti ja õhtuti, ilma naabreid häirimata.

Husqvarna Connect

Husqvarna Connect rakendusega on sul lihtne ja kiire ligipääs toote kasutusjuhendile, kasutussoovitustele, erinevatele sobivatele lisatarvikutele ja varuosadele. Lisaks annab rakendus ülevaate toote tööajast, aku laetuse tasemest ning annab teada, kui on lähenemas hoolduse tähtaeg. Rakendus on tasuta allalaetav App Storeśt ja Google Play´st.

 

Keti kiirus max.pööretel 5 m/s
Mõõtmed
Kaal 1,3 kg
Kaal (ilma aku ja lõiketööriistadeta) 1,3 kg
Seadmed
Samm 1/4″
Plaadi pikkus (toll) 5 in
Keti tüüp SP11G
Aku mudeli nimi P4A 18-B45
Akulaadija mudeli nimi P4A 18-C70
Akuseeria
Aku mark Li-Ion
Aku pinge 18 V
Komplektis olevate akude arv 1

Sulle võib meeldida ka…

 • Aku HUSQVARNA Aspire™ P4A 18-B45 2,5Ah

  79.00 
 • Aku HUSQVARNA Aspire™ P4A 18-B72 4,0Ah

  109.00 
 • Husqvarna Aspire

  Akuhekilõikur Husqvarna Aspire™ H50-P4A

  149.00 

Pin It on Pinterest

OSTUKORV0
Ostukorvis ei ole tooteid!
Jätka ostlemist
0