Robotniiduk Gardena Smart SILENO life LONA1000 m²

1,499.00 

Gardena Smart robotniiduk aedadele kuni 1000 m²

Avastage oma smart robotniidukiga aianduslikud uuendused ja muruniitmise mugavus: GARDENA smart SILENO life 1000 m² komplekt! Tänu GARDENA smart süsteemile on teie muruniiduk täielikult ühendatud. Smart EasyApp Control annab teile vabaduse oma keskmise suurusega aia eest hoolitseda kõikjalt.

Gardena Smart robotniiduk aedadele kuni 1000 m²

Avastage oma smart robotniidukiga aianduslikud uuendused ja muruniitmise mugavus: GARDENA smart SILENO life 1000 m² komplekt! Tänu GARDENA smart süsteemile on teie muruniiduk täielikult ühendatud. Smart EasyApp Control annab teile vabaduse oma keskmise suurusega aia eest hoolitseda kõikjalt. See tõhus aiaabiline on eriti vaikne, pakkudes uhkusega oma klassi parima mürataset (vaid 57 db (A)), mille abilsaate teie ja teie naabrid nautida oma aia rahu, kui see teeb rasket tööd. Keerukas CorridorCut juhib robotniidukit, kui see lõikab kitsastes kohtades ja kitsastes nurkades, mille laius on vaid 60 sentimeetrit.

Sobilik keskmise suurusega murualadele

GARDENA smart SILENO life niidab murupindu suurusega kuni 750 ruutmeetrit automaatselt, töökindlalt, triipudeta ja ühtlaselt. See saab probleemideta hakkama kitsastes koridorides ja vahekäikudes. Laadimisjaama saab samuti peaaegu piiranguteta seadistada.

Ohutu ja usaldusväärne

Piirdekaabel paneb paindlikult, kuid usaldusväärselt paika niitmisala, tagades et robotniiduk niidab ainult määratletud alasid. Äärmiselt tundlikud kokkupõrkeandurid ei lase robotniidukil aias olevate takistuste taha pidama jääda. Kui seade on osaliselt tõstetud, peatavad teised andurid kohe lõiketerade töö, et ennetada vigastusi.

Lihtne puhastada

GARDENA smart SILENO life on konstrueeritud viisil, mis võimaldab eemaldada korpuselt, lõiketeradelt ja ratastelt täielikult mulla, mustuse ja murujäägid, aiavoolikuga pestes.

Külmaandur

Nutikas külmaandur tuvastab külmumispunktile lähenevad temperatuurid ja peatab niitmisgraafiku, et teie muru kaitsta. Lisaks saate selle kohta teavet ka GARDENA nutirakenduses.

Avastage GARDENA smart rakendus

Nautige kõiki GARDENA smart süsteemi eeliseid. Smart SILENO life robotniiduki paigaldamine ja kasutamine on tänu EasyConfig, Auto Schedule ja Smart Home funktsioonidele vaevatu. Kõike juhitakse ühe nupuvajutusega GARDENA smart rakenduse kaudu.

Auto Weather & Terrain

Smart SILENO life on abivalmis aiaabiline, kes asub tööle iga ilmaga, sadagu vihma või paisku päike. See muruniiduk lõikab igasuguse muru alates lihtsast kuni keeruliseni ning tuleb toime kuni 35% kallakutega

Pro-silent

Lõdvestuge oma aias, kuni smart SILENO life hakkab vaikselt tööle. Klassi parim madala müratasemega, (57 db A), ei häiri see teid üldse.

Täielik ühilduvus

Smart SILENO life on täielikult ühendatud GARDENA smart süsteemiga. Oma aia eest saate hoolitseda kõikjalt.

Smart robotniiduk aedadele kuni 1000 m²

Avastage oma smart robotniidukiga aianduslikud uuendused ja muruniitmise mugavus: GARDENA smart SILENO life 1000 m² komplekt! Tänu GARDENA smart süsteemile on teie muruniiduk täielikult ühendatud.
Smart EasyApp Control annab teile vabaduse oma keskmise suurusega aia eest hoolitseda kõikjalt. See tõhus aiaabiline on eriti vaikne, pakkudes uhkusega oma klassi parima mürataset (vaid 57 db (A)), mille abilsaate teie ja teie naabrid nautida oma aia rahu, kui see teeb rasket tööd.
Keerukas CorridorCut juhib robotniidukit, kui see lõikab kitsastes kohtades ja kitsastes nurkades, mille laius on vaid 60 sentimeetrit. CorridorCut navigeerib teie robotniidukil tupikpunktidest välja. Te ei pea pingutama alade käsitsi niitmise üle – teie robo-aednik teeb teie jaoks isegi keerulised otsad.
GARDENA smart rakenduses on ajakava abistaja, mis aitab teil oma aeda korras hoida. Teie ajakavast kinni pidades, kuid SensorControli juhtimisel töötab robot ise välja, kui sageli teie muru vajab niitmist. Läheb teele just rohu kasvu järgi parimal ajal, see tõhus väike aednik käib tööl vaid vajadusel.
Uuenduslik punktlõikamise funktsioon, spiraalne niitmisfunktsioon, võimaldab teie smart SILENO-lifel töötada ka teistes raskesti ligipääsetavates piirkondades. Kui töö on tehtud, naaseb smart SILENO life automaatselt koju laadimisjaama. See kangelaslik muruniiduk on mõeldud kõikidele aastaaegadele. Robotniiduk tuvastab, kui maa on külmunud, ja peatab oma programmi, kuni maa on sulanud. See saab hakkama isegi nõlvade ja kallakutega kuni 35 %.
Selles smart SILENO lifes on palju kasulikke funktsioone, mida saate GARDENA smart rakenduse kaudu avastada. EasyConfig juhendab teid installimisel, automaatne ajakava tähendab, et saate usaldada smart SILENO life, mis teab, millal ja kuidas muru niita ning SmartHome’i abil saate oma smart SILENO life hääljuhtimisega kasutada, kasutades oma Alexa virtuaalset assistenti. Lisaks võimaldab taimeraamatukogu teil avastada kõike, mida vajate taimemaailma kohta. Meie GARDENA smart süsteemi ja smart SILENO-life abil saate tõeliselt täieliku nutikogemuse: intelligentsest robotniidukist. SILENO.
Tootemark: Gardena
Akupinge: 18 V
Akumahtuvus: 2.1 Ah
Töölaius: 22 cm
Min. niitmiskõrgus: 20 mm
Max. niitmiskõrgus: 50 mm
Lõikekõrguse positsioonid: 3
Korpus: Plastikust
Kaal: 7.3 kg
Soovitatav lõikamisala: 1000 m²
https://www.gardena.com/ee/tugi/robotniiduki-tugikeskus/robotniiduki-videod/

Sulle võib meeldida ka…

 • - 19%
  Automowetr 415X Reginett

  Robotniiduk Husqvarna Automower® 415X

  2,199.00 
 • Automower® 430X

  Robotniiduk Husqvarna Automower® 430X

  3,699.00 
 • Gardena sileno life 750m2

  Robotniiduk Gardena smart SILENO life 750 m²

  1,349.00 

Pin It on Pinterest

OSTUKORV0
Ostukorvis ei ole tooteid!
Jätka ostlemist
0