- 19%

Robotniiduk Husqvarna Automower® 415X

2,199.00 

KEVADKAMPAANIA!

Husqvarna Automower® 415X on kompaktse disainiga robotniiduk keskmise suurusega keerukama aia niitmiseks. Maksimaalne niidetav ala 1500 m2. Maksimaalne kalle 40%.See robotniiduk on võimeline läbima kitsaid vahekäike tänu süsteemsele vahekäikude niitmisele ning töötab kuni 40% kallakutel. Kasutamise teeb mugavaks elektriline niidukõrguse reguleerimine, murukasvusensor ning külmakaitse. Lihtne puhastada voolava veega. Nagu kõikidel X-Line mudelitel on ka see mudel varustatud Automower® Connect rakendusega, LED esituledega, kummist põrkerauaga ning oranžide rattakatetega.

Husqvarna Automower® 415X on kompaktse disainiga robotniiduk keskmise suurusega keerukama aia niitmiseks. Maksimaalne niidetav ala 1500 m2. Maksimaalne kalle 40%.

See robotniiduk on võimeline läbima kitsaid vahekäike tänu süsteemsele vahekäikude niitmisele ning töötab kuni 40% kallakutel. Kasutamise teeb mugavaks elektriline niidukõrguse reguleerimine, murukasvusensor ning külmakaitse. Lihtne puhastada voolava veega. Nagu kõikidel X-Line mudelitel on ka see mudel varustatud Automower® Connect rakendusega, LED esituledega, kummist põrkerauaga ning oranžide rattakatetega.

Sobiv robotniiduk töötamaks kuni 40% kallakutel

Suured sügavamustrilised rattad tagavad suurepärased veoomadused ka libedal pinnal. Niiduk suudab liikuda kuni 40% kaldel.

Süsteemne koridori niitmine

Niiduk muudab vastavalt koridori laiusele niitmissüsteemi.

GPS süsteem

Tänu sisseehitatud GPS süsteemile kaardistab Husqvarna robotniiduk aia ning korrigeerib oma niitmismustrit vastavalt vajadusele, tagamaks parima niidutulemuse.

Automower® Connect

Automower® Connect annab teile täieliku kontrolli robotniiduki üle läbi nutitelefoni. Saate anda käivitamis-, peatumis- ja parkimiskäske, reguleerida seadeid, teateid vastu võtta ning varguse korral kõikjalt niiduki asukohta jälitada.

Kitsad läbikäigud

Husqvarna Automower® 415X tunnetab tänu anduritele isegi kitsaimad koridorid ning läbib need tõrgeteta. Tallamisjälgede vältimiseks varieerib ta oma liikumisteed läbi koridori.

Suurepärane niitmistulemus

Automower® 415X niidab juhusliku mustri järgi, saavutades nii ilusa vaibasarnase tulemuse. Žiletiteri meenutavad terad lõikavad igast suunast, murulibled jäävad lühemad, mis omakorda tähendab paremat väetist ja samblavaba muru.
Keskmine laadimisaeg
60 min
Keskmine niitmise aeg ühe laadimisega
50 min
Keskmine energiakulu maksimaalsel kasutamisel
7 kWh
Voolutarve lõikamise ajal
20 W
Tööpiirkonna suurus
1500 m² ±20%
Laadimise süsteem
Automaatne
Maksimaalne kallak tööpiirkonnas
22 °

Lõikesüsteem

3 keerlevat tera

Lõikelaius
22 cm
Lõikekõrgus, min–max
20-50 mm
Toote mõõtmed, PxLxK
61x45x25 cm
Klahvistik
19 klahvi
Infopaneel
LCD display
Taimer
Jah
Alarm
Jah
PIN kood
Jah
Paigaldus lukustus
Jah
Aja lukustus
Jah
SMS sõnum
Ei
GPS põhine vargajälitus
Jah
Tõsteandur
Jah
Kallutusandur
Jah
Ultraheliandur
Ei
Käepideme tüüp
Integreeritud
Lisaterad
6 tk
Piirdekaabel
0 m
Klambrid
0 tk
Tagatud müratase
59 dB(A)

Sulle võib meeldida ka…

 • - 12%
  Automower® 450X

  Robotniiduk Husqvarna Automower® 450X

  4,495.00 
 • Automower® 430X

  Robotniiduk Husqvarna Automower® 430X

  3,699.00 

Pin It on Pinterest

OSTUKORV0
Ostukorvis ei ole tooteid!
Jätka ostlemist
0