Õmblusmasin Husqvarna Opal 670

Husqvarna Opal 670 on uutetundliku ekraaniga ja laia tööpinnaga komputer õmblusmasin, millel on 200 erinevat tava- ja dekoratiivpistet, mida saab pöörata, suurendada ja neid ühendada ning masina mällu programmeerida. 8 mälu oma lemmikpistete salvestamiseks. Lisaks on 7 automaatset nööpauku ja 4 sorti tähed/numbrid.

Saadaval järeltellimisel

Husqvarna Opal 670 on uutetundliku ekraaniga ja laia tööpinnaga komputer õmblusmasin, millel on 200 erinevat tava- ja dekoratiivpistet, mida saab pöörata, suurendada ja neid ühendada ning masina mällu programmeerida. 8 mälu oma lemmikpistete salvestamiseks. Lisaks on 7 automaatset nööpauku ja 4 sorti tähed/numbrid. Muudetavad piste pikkus kuni 6mm ja -laius kuni 7mm. Fix , Stop ja Nõel ülal/all funktsioon. Õmblusnõustaja. Nõelasilma niidistaja. 3 niidinuga. 3 Led pirni. Pressjala surve regulaator. 29 nõelaasendit. Elektrooniline jõuülekanne. 5 kiirust. Vabavars+ plastkate. Ei vaja õlitamist. Eraldi saadaval suur valik lisavarustust.

7 automaatset nööpauku ja 4 sorti tähed/numbrid. Muudetavad piste pikkus kuni 6mm ja -laius kuni 7mm. Fix , Stop ja Nõel ülal/all funktsioon. Õmblusnõustaja. Nõelasilma niidistaja. 3 niidinuga. 3 Led pirni. Pressjala surve regulaator. 29 nõelaasendit. Elektrooniline jõuülekanne. 5 kiirust. Vabavars+ plastkate. Ei vaja õlitamist. Eraldi saadaval suur valik lisavarustust.

Sulle võib meeldida ka…

  • - 11% Husqvarna Class E20

    Õmblusmasin Husqvarna H Class E20

    269.00  239.00 
  • Opal 650

    Õmblusmasin Husqvarna Opal 650

    699.00 

Pin It on Pinterest

Sinu ostud
Ostukorvis ei ole tooteid!
Jätka ostlemist
0