- 13%
LAOST OTSAS

Õmblusmasin Husqvarna Opal 650

699.00 

Husqvarna Opal 650 on mugav ja rohkete võimalustega, graafilise infoekraani ja laia tööpinnaga kompuuter õmblusmasin, millel on 160 erinevat tava- ja dekoratiivpistet, mida saab pöörata, suurendada ja neid ühendada ning masina mällu programmeerida. 4 mälu oma lemmikpistete salvestamiseks. Lisaks on 7 automaatset nööpauku ja 3 sorti tähed/numbrid.

Laost otsas

Husqvarna Opal 650 on mugav ja rohkete võimalustega, graafilise infoekraani ja laia tööpinnaga kompuuter õmblusmasin, millel on 160 erinevat tava- ja dekoratiivpistet, mida saab pöörata, suurendada ja neid ühendada ning masina mällu programmeerida. 4 mälu oma lemmikpistete salvestamiseks.

Lisaks on Husqvarna Opal 650 masinal 7 automaatset nööpauku ja 3 sorti tähed/numbrid. Muudetavad piste pikkus kuni 6mm ja -laius kuni 7mm.

Õmblussõlm – Fix ,õmblemise peatamine – Stop ja nõel ülal/all nupud. Õmblusnõustaja. Nõelasilma niidistaja. 3 niidinuga. 3 Led pirni.

Sel õmblusmasinal on pressjala surve regulaator. 29 nõelaasendit. Elektrooniline jõuülekanne muudab Opal 650 masina väga võimekaks.

5 kiirust. Vabavars+ plastkate. Ei vaja õlitamist – kindel ja lihtne pealtlaetav poolipesa. Eraldi saadaval suur valik lisavarustust.

7 automaatset nööpauku ja 3 sorti tähed/numbrid.

Muudetavad piste pikkus kuni 6mm ja -laius kuni 7mm.

Õmblussõlm – Fix ,õmblemise peatamine – Stop ja nõel ülal/all nupud. Õmblusnõustaja.

Nõelasilma niidistaja. 3 niidinuga. 3 Led pirni. Pressjala surve regulaator. 29 nõelaasendit.

Elektrooniline jõuülekanne. 5 kiirust. Vabavars+ plastkate.

Ei vaja õlitamist – kindel ja lihtne pealtlaetav poolipesa.

Eraldi saadaval suur valik lisavarustust.

Pin It on Pinterest

OSTUKORV0
Ostukorvis ei ole tooteid!
Jätka ostlemist
0