Teeni 2% raha tagasi kõigilt ostudelt!

Meil on hea meel teha koostööd innovaatilise ja ägeda Eesti juurtega pangaga Inbank, kes mõtleb nagu Reginett, kuidas klientide ellu kasulikke ja nende elu mugavamaks muutvaid lahendusi tuua. Oma nutikate digilahenduste abil suunab Inbank oma tooted just sinna, kus klient neid vajab.

Uue makselahendusega Inpay saab näiteks osa super soodustustest ja samas teenida oma ostudelt ka raha päriselt kontole tagasi. Kasvõi iga päev, sest cashbacki saad nii soovi korral nii toidupoes kui tanklas Inpayga makstes.

Loomulikult saavad Inpay kasutajad 2% raha tagasi ka kõigilt Reginett ostudelt.

Kuidas cashbacki teenida?

Maksa ostu eest lihtsalt oma Inpay kaardiga ja cashback laekub Sinu kontole kohe peale ostu sooritamist. Kasulik, kas pole?

Kui Sul veel ei ole Inpayd, aga soovid saada Inpay püsivat cashbacki ja osa eriti magusatest eripakkumistest? Siis tea, et liitumine on lihtne ja kiire. Konto avamine võtab kõigest mõne minuti ja virtuaalset kaarti saad internetis ning Google Pay või Apple Pay’ga šoppamiseks kasutada kohe.

Liitumiseks lae alla Inpay äpp AppleStore’st (https://apps.apple.com/ee/app/inpay/id1480361694 ) või GooglePlayst (https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.inbank)

Inpay tasub ära!

husqvarna robotniidukid

Pin It on Pinterest

OSTUKORV0
Ostukorvis ei ole tooteid!
Jätka ostlemist
0