Isadepäev- see on aasta tähtsaim päev kõigi isade ja vanaisade jaoks.

Muuda see päev nende jaoks veelgi erilisemaks vahva ja praktilise kingitusega🎁.

Kindlasti on väga heaks mõtteks veeta see päev üheskoos looduses. Eriti veel, kui sügisilm seda soosib. Miks mitte korraldada lausa väike matk. Meie Eestimaa on ka sügisel ilus ning igati väärt avastamist.

Matkale on hea kaasa võtta soojendavat jooki Husqvarna termosega või toekamat einet spetsiaalse toidutermosega. Piknikku pidades saad meelepärast muusikat kuulata uudsest ja väga kvaliteetse kõlaga Husqvarna Nordic bluetooth kõlarist. Matka ajal aitavad teid soojas hoida Xplorer müts ja kena torusall.

Kas su isa või vanaisa elab oma majas ja tegeleb ka metsatöödega? Sel juhul on kindlasti väga oodatud ja praktiliseks kingiks üks korralik kettsaag.

Küttepuude varumisel on kindlasti abiks tõhus ja vastupidav Husqvarna 445 II , raskemateks metsatöödeks sobivaks mudeliks on professionaalne saag Husqvarna 550XP Mark II. Kergemateks kodusteks töödeks, nagu küttepuude tükeldamine ja okste lõikus, sobib suurepäraselt kerge ja vaikne akusaag Husqvarna 120i, mille komplektis on koheselt ka aku ja laadija.

 

Meie juurest leiab saetöö tarvis ka suure valiku lisatarvikuid- õlisid, kanistreid, langetuskiile ja -labidaid, haaratseid, oksasaage jne.

Saetööde puhul ei tohiks kindlasti unustada kaitsevarustust! Võib lausa öelda nii, et kvaliteetne turvavarustus on saetöö võti. Tänuväärt kingituseks on kindlasti kvaliteetne Husqvarna kaitsekiiver , saekaitsega püksid või saapad.

Õhtul, pärast tegusat päeva looduses, on mõnus käia saunas või lõõgastuda soojas spaas. Väga praktiline tarvik on siinjuures kena disainiga pilkupüüdev Husqvarna saunalina.

Kõige väärtuslikum kink on muidugi ühine aeg. Kingi enda isale üks ilus päev, mida hiljem rõõmuga meenutada!

 

Kaunist isadepäeva!

Isadepäev

 

 

Pin It on Pinterest

OSTUKORV0
Ostukorvis ei ole tooteid!
Jätka ostlemist
0