Nutikad ruumisäästlikud aiatööriistad

Vii oma aiaunistused ellu uue Husqvarna Aspire™-i tootesarjaga – nutikate aiatööriistade ja uuenduslike lahenduste kaasaegse kollektsiooniga, mis on loodud piiratud hoiuruumi jaoks.

Kompaktne, pikendatav ja kokkupandav: iga tööriist on varustatud spetsiaalselt valmistatud konksuga sujuvamaks ladustamiseks piiratud ruumides. Osana mitme kaubamärgiga akusüsteemist POWER FOR ALL ALLIANCE pakub selle 18 V aku suurt võimsust ja paindlikkust – üks aku on jagatud enam kui kümne eri kaubamärgi vahel sise- ja välistööriistade jaoks. Igasse Aspire™-i tootesse integreeritud nutikad funktsioonid ja kujundused muudavad aiatöö lihtsamaks ja nauditavamaks.

Lihtne kasutada. Nutikas omada.

Aspire™-i sari on ehitatud nutikaid detaile silmas pidades ning muudab aiatööd lihtsamaks ja tõhusamaks. Robotniiduk tagab täiuslikult niidetud muru ööpäev läbi ning rakendusega Automower® Connect saad hõlpsalt seadistada niitmisgraafikuid ja lõikekõrgust. Hekilõikuri „lehepüüdja“ muudab puhastamise lihtsamaks ja aku olekut saab mugavalt jälgida otse käepidemel. Lõikaja on konstrueeritud kaks-ühes tööriistana, millel on pikendatav okste jaoks mõeldud lisatarvik redelivabaks pügamiseks ja okste saagimiseks.

Lihtne ja mugav hoiustada.

Säästa riiuli-ja põrandapinda kasutades nutikaid hoiustamisvõimalusi.

Husqvarna Aspire™-i akutoitega tööriistad | Husqvarna EE

Pin It on Pinterest

OSTUKORV0
Ostukorvis ei ole tooteid!
Jätka ostlemist
0