Akuga ketaslõikur Husqvarna K535i

599.00 

Husqvarna K 535i on kerge kaalu, madala vibratsioonitaseme ja kasutajasõbraliku ergonoomikaga akutoitel ketaslõikur. Tänu suurepärasele võimsuse ja massi suhtele on seade mitmekülgseks abivahendiks nii taimede kui objektidega seotud kergematel maastikukujundustöödel ning sobib ideaalselt kiireks ja tõhusaks lõikamiseks. Sobib betoonist aiaplaatide, graniidi ning katuse- ja põrandaplaatide lõikamiseks. K 535i on kohaldatav nii märg- kui kuivlõikuseks. Saab kasutada Husqvarna BLi200/300 akudega.

Husqvarna K535i on kerge kaalu, madala vibratsioonitaseme ja kasutajasõbraliku ergonoomikaga akutoitel ketaslõikur. Tänu suurepärasele võimsuse ja massi suhtele on seade mitmekülgseks abivahendiks nii taimede kui objektidega seotud kergematel maastikukujundustöödel ning sobib ideaalselt kiireks ja tõhusaks lõikamiseks. Sobib betoonist aiaplaatide, graniidi ning katuse- ja põrandaplaatide lõikamiseks. K 535i on kohaldatav nii märg- kui kuivlõikuseks. Saab kasutada Husqvarna BLi200/300 akudega.

Kingituseks kaasas ketas!

Ühe aku süsteem

Aku saab probleemideta ja tööd katkestamata tõsta ühest seadmest teise.

Hõlpsalt käsitsetav

Sale disain ja kerge kaal muudavad seadme tõstmise, juhtimise ja käsitsemise töötamise ajal hõlpsaks ning lisades sellele erakordselt madalad vibratsiooninäitajad, saame ideaalse tööriista kergemate betoonitööde jaoks..

Loogiline klahvistik

Laitmatu juhitavuse tagamiseks on loogiliselt toimiv klahvistik varustatud kiirkäskudega ja tööaega maksimeeriva funktsiooniga SavETM

https://www.husqvarnacp.com/ee/seadmed/akuseeria/k-535i/967795901/

Lõikesügavus max
76 mm
Kettasuurus, max.
230 mm
Telje diameeter
22,2 mm
Ketta paksus,max
3 mm
Väline kiirus, max
70 m/s

Toote pikkus
560 mm
Toote laius
220 mm
Toote kõrgus
310 mm
Kaal
3.5 kg

Müratase operaatori kõrvale
100.5 dB(A)

Vibratsioon vasakul käepidemel
2.1 m/s²
Vibratsioon paremal käepidemel
2.5 m/s²

Pin It on Pinterest

OSTUKORV0
Ostukorvis ei ole tooteid!
Jätka ostlemist
0