4 takti bensiin Aspen

31.00 

Aspen 4 on alkülaatbensiin kasutamiseks järgmistes mehhanismides: muruniidukid, rootorkultivaatorid, lumepuhurid, paadid ja muud 4-taktilised väikemootorid. Aspen 4 hoiab klapid ja kolvid puhtana, annab mootorile pikema kasutusea ja suurema töökindluse. Aspen 4 võib säilitada pikka aega kartmata kvaliteedi halvenemist. Aspen 4 alkülaatbensiini omadused säilivad 3-5 aastat, samas kui tavabensiinil vaid 3-5 kuu

Aspen 4 on alkülaatbensiin kasutamiseks järgmistes mehhanismides: muruniidukid, rootorkultivaatorid, lumepuhurid, paadid ja muud 4-taktilised väikemootorid. Aspen 4 hoiab klapid ja kolvid puhtana, annab mootorile pikema kasutusea ja suurema töökindluse. Aspen 4 võib säilitada pikka aega kartmata kvaliteedi halvenemist. Aspen 4 alkülaatbensiini omadused säilivad 3-5 aastat, samas kui tavabensiinil vaid 3-5 kuud.

Võrdlus tavabensiiniga

Tavabensiini toodetakse toornafta rafineerimisel, kus erinevaid fraktsioone töödeldakse ja seejärel segatakse kokku. Bensiin ei koosne seega ainult ühest ainest, vaid on mitme erineva aine segu. Tavaline bensiinijaamas müüdav bensiin sisaldab umbes 100 erinevat ainet, mis kõik avaldavad erinevat mõju ka tervisele ja keskkonnale. Paljud komponendid sealhulgas on aga äärmiselt ohtlikud nii inimestele kui ka keskkonnale.
Alkülaatbensiini toodetakse sünteetiliselt toornafta rafineerimisel saadud puhastest jääkgaasidest. Tulemuseks on väga puhas bensiin, mis koosneb ainult umbes 10 erinevast ainest ja ei sisalda selliseid ohtlikke koostisosasi nagu benseen, aromaatsed süsivesinikud, väävel ja olefiinid. Aspen alkülaatbensiinid on eelkõige välja töötatud terviseriskide ja keskkonnaohtude vähendamiseks koostöös professionaalsete lõppkasutajatega. See tähendab, et bensiini aurudest ja heitgaasidest tulenevad terviseriskid on Aspen toodete puhul viidud miinimumini.

Sulle võib meeldida ka…

  • - 13%

    Raider Husqvarna 112C

    2,999.00 

Pin It on Pinterest

OSTUKORV0
Ostukorvis ei ole tooteid!
Jätka ostlemist
0