Metsa- ja aiatehnika osta nüüd mõistliku Svea järelmaksuga!

 

Vajad uut kvaliteetset saagi või võsalõikurit?🌲🌲🌲

Alates veebruarist on meil koostöös Svea järelmaksuga erinevatele aia- ja metsatehnika seadmetele suurepärane kampaania!

Kui lähiajal on plaanis hankida uus või vahetada välja senine mootorsaag või võsalõikur, siis tasub sellega tegeleda juba veebruaris, sest just siis leiad Reginetist parima valiku. Lisaks annab järelmaks võimaluse hajutada kulusid ning osta soovitud toode välja kohe ja parema hinnaga, sest nii ei pea kuid ootama, mil vajalik summa pangakontole kokku koguneks.

 

Järelmaksukampaania täpsed tingimused on järgmised:

  • Intress: 6,9% aastas (ostusummalt)
  • Järelmaksuga ostetava kauba finantseeritav summa: 100 € kuni 10 000 €
  • Järelmaksu kestvus: 6 – 96 kuud
  • Lepingutasu: 2,5% finantseeritavalt summalt
  • Sissemakse: al 0 €

 

Järelmaksu taotlemise eelduseks on, et eraisik on vähemalt 18aastane Eesti Vabariigi kodanik või Eesti Vabariigi kehtiva elamisloaga isik ning kelle minimaalne netosissetulek on 600 € kuus, mis on laekunud pangakontole viimase 6 kuu jooksul. Lisaks ei tohi järelmaksu taotlejal olla ühtegi kehtivat maksehäiret ning suletud maksehäirest peab olema möödunud vähemalt 6 kuud.

 

Täpsemat infot küsi Regineti kaupluses otse teenindajalt.

Tark ei torma, aga teeb oma ostud varakult!😊

Tüüpnäide võttes arvesse kampaaniatingimusi: Krediidi kulukuse määr on 16,37%, laenusumma 2000 €, fikseeritud ostusumma intress 6,9% aastas, lepingutasu 2,5%, haldustasu 0 € kuus, tähtaeg 24 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 2332,80 €. Tegemist on Svea Finance ASi poolt pakutava finantsteenusega. Enne lepingu sõlmimist tuleb tutvuda tingimustega ning vajadusel konsulteerida spetsialistiga.

Kampaania kehtib 01.02. – 31.05.2024.

SVEA

Svea järelmaks Reginett

Pin It on Pinterest

OSTUKORV0
Ostukorvis ei ole tooteid!
Jätka ostlemist
0