hotellikohta vaba 850 kohast!

Klaasipesuvedelik nano

 AEG OTSUSTADA!

 

 

Niiduhooaeg on peagi lõppemas ja just nüüd on mõistlik mõelda robotniiduki sügishooldusele ning talvisele hoiustamisele!

Miks on oluline hooldada masin meie sertifitseeritud hooldekojas?

✔️Õigeaegne ja regulaarne hooldus tagab robotniidukile pikema eluea ja aitab vältida hilisemaid suuri kulutusi.

✔️Robotniidukile paigaldatakse hoolduse käigus alati kõige uuem tarkvara. Klient saab kaasa testraporti oma masina kohta.

✔️Kevadel on hooldejärjekorrad oluliselt pikemad, kuid muru kasvab sellele vaatamata. Sügisene hooldus tagab pingevaba kevade!

*OLULINE TEADA!

Husqvarna 5-aastase pikendatud garantii kehtimise tingimuseks on iga-aastane hooldus Husqvarna volitatud edasimüüja juures (*5-aastane garantii kehtib eraisikust kliendile, kel on juurde ostetud pikendatud garantii ja sõlmitud vastav leping).

 Mugavaim lahendus –
hooldus koos talvise hoiustamisega!

Soe ja kuiv ruum

Hoiustame sinu robotniidukit soojas ja kuivas ruumis. Valvame teda ja kanname hoolt.

Hoiame akut

Hoiame niiduki aku vajalikul määral laetud-kodus kipub see oluline toiming ununema. Lisaks on see protseduur kodustes tingimustes päris ebamugav.

Täishooldus

Soovi korral pakume täislahendust- KULDPAKETTI toome robotniiduki sügisel hooldekotta, hoiustame talvel ja toome ta kevadel kenasti tagasi Sinu aeda ning seadistame taas tööle.

*NB! Hotellikohad on piiratud, seega ootame sinu tagasisidet ka juhul, kui otsustad sügisesest hooldusest loobuda. Oleme sulle väga tänulikud!

PAKETID

Automower® robotniiduki talvehotell on suurepärane viis tagada niiduki esmaklassiline toimimine ka järgmisel hooajal.

Võta meiega kohe ühendust!

Pin It on Pinterest

OSTUKORV0
Ostukorvis ei ole tooteid!
Jätka ostlemist
0