Vaatamata sellele, et õues valitsevad veel jahedad kraadid ja aianurgas laiutavad viimased lumehunnikud, muutub päike päev-päevalt ometi soojemaks ja ilm kevadisemaks. Kevad aga tähendab aiapidajale teisisõnu ka niiduhooaja algust. Seega on just hetkel käes mõistlik aeg hakata mõtlema niidutehnika töökorda seadmise ja kevadhoolduse peale. 

Kui õlivahetusega saab enamik tehnikaomanikest ise hakkama, siis tera teritamiseks ja balansseerimiseks oleks mõistlik juba hooldekotta pöörduda. Siin kontrollivad meie kogenud spetsialistid üle ka masina üldise tervise. Vajadusel puhastatakse õhufilter, vahetatakse süüteküünal, käiakse üle mutrid-poldid, kontrollitakse trossid ja rattad. Murutraktoril ja raideril kontrollitakse rehvirõhk ning sildade olukord. 

Murutrimmer nõuab enne niiduhooaega pöörete reguleerimist, reduktoriga masinate puhul on oluline kontrollida määrde olemasolu. Määrida tuleb ka toru sees olevat võlli või trossi. 

 Miks on mõistlik tehnika just nüüd hooldekotta tuua?

 ✔️lühemad ooteajad võrreldes hooajalise perioodiga

Varajane valmisolek hooajaks välistab asjatu ootamise ja närvipinge.

Kõrghooajal, kui käes on esimesed muruniitmiskorrad, võib järjekord ulatuda kuni kuu pikkuseks!

 ✔️soodsam hind

Teeme märtsikuus niidutehnika hooldustööd sulle -20% soodsamalt!*

Kui jätta kevadine hooldus vahele, võib juhtuda, et sa ei saa kogu suve muru niita või kujunevad su väljaminekud kordades suuremaks, kui õigeaegse hoolduse korral. Hooli oma tööriistast!

Masinaid võtame teenindusse vastu E-R 9-19, L 10-16.

PS! Pakume ka mugavat transporditeenust!

Anna palun transpordivajadusest teada tel 526 8133 või info@reginett.ee

*va robotniidukid

Pin It on Pinterest

OSTUKORV0
Ostukorvis ei ole tooteid!
Jätka ostlemist
0