Keskkonnasäästlikkus

Kas teadsid, et tavaline bensiinimootoriga muruniiduk võib loodust saastada rohkem kui auto? Akutehnoloogial põhinev robotniiduk ei tekita heitgaase ja selle tegelik energiatrve on äärmiselt madal. Hooaja vältel tarbib robotniiduk elektit 5-15€ eest, olenevalt mudelist ja murupinna suurusest.

Vaikne töö

Robotniiduk töötab väga vaikselt. Husqvarna lendteradega robotniiduki müratase on kõigest 58 dB(A), seega saab masin töötada ka öösel teie und segamata. Ja naabrid on õnnelikud. Robotniiduk sobib ideaalselt tööle koolide, lasteaedade, haiglate, kortermajade jms hoonete lähedusse, kus vaikus on eriti oluline.

Ohutu

Lendteradega varustatud Husqvarna robotniiduk on ohutu kõigile pereliikmetele ja lemmikloomadele. Husqvarna jaoks on turvalisus alati prioriteediks!

Täiuslik murupind

Žiletilaadsete lendteradega robotniiduk jätab järele märkamatud peenestatud rohulibled, mida ei ole vaja kokku koristada. Peenestatud rohulibled väetavad muru loomulikul teel. Muru muutub tihedaks ja murupind pehme vaiba sarnaseks. Tänu ebakorrapärasele niitmismustrile ei jäta see niidumasin silmariivavaid rattajälgi. Samuti kaob murust sammal.

Töötab iga ilmaga

Husqvarna Automower® robotniiduk tagab erinevalt täisteraga niidukitest ka vihmaga niites ideaalse tulemuse.

Nutikus

Robotniiduk  tuleb toime ka kõige keerukamate aedade hooldamisega. Talle pole takistuseks kitsad läbikäigud ja kallakutel niitmine meeldib talle ka. Soovi korral saad niidukit juhtida ja jälgida oma nutiseadmest mistahes maailma paigast. Kontroll on alati teie käes!

Rohkem vaba aega

Soetades robotniiduki, saate seni muruniitmiseks kulutatud aja pühendada oma lähedastega koosveetmiseks või lemmikhobiga tegelemiseks. Nautige rõõmuga suve ja vabadust!

Pin It on Pinterest

Shopping cart
There are no products in the cart!
Continue shopping
0