Akutrimmer Husqvarna Aspire T28-P4A

209.00 

Akutrimmer Husqvarna Aspire T28-P4A on kerge ja tõhus trimmer sinu koduaeda.

*komplektis aku ja laadija

Akutrimmer Husqvarna Aspire T28-P4A on kerge ja tõhus trimmer sinu koduaeda.

*komplektis aku ja laadija

Selle 18V kahe trimmiliiniga akutrimmeriga saate täiuslikud muruservad. Hoiustamine on kaasasoleva riputuskonksu abil lihtsaks tehtud. Esimest käepidet ja teleskoopvart saab reguleerida, et saavutada mugav tööasend. Nautige praktilisi omadusi, nagu automaatne jõhvi etteanne, mis tagab töötamise ajal optimaalse trimmijõhvi pikkuse, metallist taimekaitse, mis kaitseb lilli ja puid, ning ohutust suurendab automaatne väljalülitus, kui jätta seade järelevalveta.

Osa 18V POWER FOR ALL akusüsteemist. Husqvarna Aspire akutoitel tööriistad on välja töötatud ruumisäästlikust silmas pidades. Seetõttu on iga tootega kaasas spetsiaalne hoiukonks, mille saab kinnitada otse seinale või kasutada koos Husqvarna Aspire hoiustussüsteemiga.

See toode on osa POWER FOR ALL akusüsteemist ja ühildub paljude teiste kaubamärkide akude ja laadijatega, mis kuuluvad sellesse süsteemi. See loob võimaluse osta kõigi kodu- ja aiatööriistade jaoks vaid üks aku.

Kompaktne jõudlus

Iga Husqvarna Aspire™ toote kompaktne suurus ja väike kaal parandavad käsitsevust ja pakuvad suurt hulka Husqvarna uuenduslikke tehnoloogiaid – kõik selleks, et suurendada masina võimsust ja efektiivsust.

Ruumisäästlik hoiustamine

Loomult kompaktsed ja kerged Husqvarna Aspire™ tööriistad jätavad veelgi väiksema jalajälje tänu reguleeritavatele, kokkupandavatele, kokkukäivatele või eemaldatavatele osadele — lihtsam hoiustamine ja transportimine kitsastes kohtades, nagu väikesed kuurid või autod. Kasutades igas pakendis olevat spetsiaalselt riputuskonksu, saate neid hoiustada otse seinal või riputada meie seinale kinnitatavale hoiusiinile, mis on osa Husqvarna Aspire™ hoiustussüsteemist. Siini müüakse eraldi.

Intuitiivne käsitsemine

Stiilne must disain, mida täiendavad oranžid detailid, mis juhatavad teid intuitiivselt kõigi «suhtluspunktide» juurde.

Pehme kattega käepide

Husqvarna Aspire™ tööriistade pehme kattega käepide tagab töötamise ajal hea haarde ja mugavuse.

Teleskoopvars

Husqvarna Aspire™ murutrimmer on varustatud reguleeritava teleskoopvarrega, mis tähendab, et saate reguleerida pikkust vastavalt oma vajadustele mugavama tööasendi saavutamiseks. Ja kui töö on tehtud, vähendage varre pikkust kompaktsemaks hoiustamiseks.

Kahe liiniga trimmipea

Tänu Husqvarna Aspire™ murutrimmeri automaatse etteandega kahe liiniga trimmipeale suurendage lõikejõudlust ilma suurema pingutuseta. Jõhvi etteanne toimub käivitamisel ja kasutamise ajal automaatselt ning selle kaks trimmiliini aitavad teil niita kiiremini ja täpsemalt, tagades täiuslikud tulemused ja optimaalse jõudluse.

Automaatne trimmijõhvi etteanne

Pole vaja trimmipead vastu maapinda lüüa. Husqvarna trimmipea A15B pakub automaatset jõhvi etteannet kahe liiniga, mis annab ühtlasema lõiketulemuse võrreldes ainult ühe liiniga trimmeritega. Sobib suurepäraselt nii trimmimiseks kui ka servalõikuseks. Parim valik mitmekülgseks ja muretuks kasutamiseks.

Madal müratase

Madal müratase võimaldab töötada hommikuti ja õhtuti, ilma naabreid häirimata.

Aku pinge 18 V
Aku mark Li-Ion
Mahtuvus
Lõikelaius 28 cm
Mõõtmed
Kaal (ilma aku ja lõiketööriistadeta) 2,4 kg
Kaal ilma akuta 2,6 kg
Toru diameeter 35 mm
Toote mõõdud, pikkus 156 cm
Mootor
Maksimum väljundvõlli pöörete arv 6 800 p/min
Mootori tüüp PMDC (2 harjatud)
Seadmed
Ülekandearv 2,81
Reduktori nurk 0 °
Heli ja müra
Müratase, garanteeritud(LWA) 88 dB(A)
Müratase operaatori kõrvale 73 dB(A)
Vibratsioonitasemed
Ekvivalentne vibratsioonitase esimene käepide 2,26 m/s²
Ekvivalentne vibratsioonitase tagumine käepide 1,61 m/s²

Вам также будет интересно…

 • Muruniiduk Husqvarna Aspire LC34

  Akumuruniiduk Husqvarna Aspire LC34-P4A

  389.00 
 • Husqvarna Aspire

  Akuhekilõikur Husqvarna Aspire™ H50-P4A

  149.00 
 • Oksasaag Husqvarna Aspire

  Akuoksasaag Husqvarna Aspire™P5-P4A

  189.00 

Pin It on Pinterest

Shopping cart0
В корзине нет никаких продуктов!
Продолжить покупки
0