Akuhekilõikur Husqvarna Aspire™ H50-P4A

149.00 

Akuhekilõikur Husqvarna Aspire™ H50-P4A on kerge 18V akuhekilõikur, mille abil saate hõlpsalt hekke ja põõsaid kujundada. Hoiustamisel on mõeldud väikestele ruumidele ning kaasasoleva riputuskonksu abil on see lihtsaks ja ruumisäästvaks tehtud. Kahepoolsed lõiketerad, võimas mootor ja 50 cm pikkune lõiketera saavad hakkama kuni 23 mm läbimõõduga okstega.

*Aku ja laadija ei kuulu komplekti!

Akuhekilõikur Husqvarna Aspire™ H50-P4A on kerge 18V akuhekilõikur, mille abil saate hõlpsalt hekke ja põõsaid kujundada. Hoiustamisel on mõeldud väikestele ruumidele ning kaasasoleva riputuskonksu abil on see lihtsaks ja ruumisäästvaks tehtud. Kahepoolsed lõiketerad, võimas mootor ja 50 cm pikkune lõiketera saavad hakkama kuni 23 mm läbimõõduga okstega.

*Aku ja laadija ei kuulu komplekti!

Praktiline lehesuunaja lõikejääkide eemaldamiseks hekilt pügamise ajal, et vähendada hilisemat puhastustööd. Ergonoomiline pehme kattega käepide ja suurem ohutus koos automaatse väljalülitamisega, kui jätta masin järelevalveta.

Osa POWER FOR ALL akusüsteemist. Husqvarna Aspire akutoitel tööriistad on välja töötatud ruumisäästlikust silmas pidades. Seetõttu on iga tootega kaasas spetsiaalne hoiukonks, mille saab kinnitada otse seinale või kasutada koos Husqvarna Aspire hoiustussüsteemiga. See toode on osa POWER FOR ALL akusüsteemist ja ühildub paljude teiste kaubamärkide akude ja laadijatega, mis kuuluvad sellesse süsteemi. See loob võimaluse osta kõigi kodu- ja aiatööriistade jaoks vaid üks aku.

Ruumisäästlik hoiustamine

Loomult kompaktsed ja kerged Husqvarna Aspire™ tööriistad jätavad veelgi väiksema jalajälje tänu reguleeritavatele, kokkupandavatele, kokkukäivatele või eemaldatavatele osadele — lihtsam hoiustamine ja transportimine kitsastes kohtades, nagu väikesed kuurid või autod. Kasutades igas pakendis olevat spetsiaalselt riputuskonksu, saate neid hoiustada otse seinal või riputada meie seinale kinnitatavale hoiusiinile, mis on osa Husqvarna Aspire™ hoiustussüsteemist. Siini müüakse eraldi!

Madal müratase

Madal müratase võimaldab akuhekilõikur Husqvarna Aspire™ H50-P4A  töötada hommikuti ja õhtuti, ilma naabreid häirimata.

Aspire™ lehesuunaja

Säästke aega koristamisele Aspire™ hekitrimmeri H50-P4A eemaldatava lehesuunajaga. Suunake pügamise ajal lehed automaatselt eemale. Garanteeritud Husqvarna kvaliteet intuitiivseks kasutamiseks ja lihtsaks hoolduseks.

Pehme kattega käepide

Husqvarna Aspire™ tööriistade pehme kattega käepide tagab töötamise ajal hea haarde ja mugavuse.

Intuitiivne käsitsemine

Husqvarna Aspire™ tootesarja elegantset musta disaini täiendavad oranžid detailid, mis juhatavad teid intuitiivselt kõigi «suhtluspunktide» juurde. Täiustatud ergonoomika, nagu reguleeritavad käepidemed, ja vastupidavad materjalid aitavad teil hõlpsalt vastu võtta mis tahes aiatöö väljakutse.

POWER FOR ALL akusüsteem

Husqvarna Aspire™ tootesarja toiteallikaks on 18V POWER FOR ALL akusüsteem. Saadaval on kahe võimsusega akud, mis on optimaalseimad Aspire™ tööriistade jaoks, et tagada piisav võimsus, tööaeg ning kaalu ja võimsuse suhe. Samuti ühilduvad need 100% paljude teiste juhtivate kodu- ja aiatööriistu tootvate kaubamärkide toodetega. See annab teile suurema paindlikkuse kasutada ühte akut veelgi rohkemate toodetega (välja arvatud Husqvarna Automower® Aspire™).

Mahtuvus
aku ja laadijata
Tootekood: 970 62 03‑02
Maksimaalne lubatud oksa läbimõõt 14 mm
Lõikamise kiirus 2 800 lõige/min
Juhtmine
Juhtmevaba ühendus Pole saadaval
Akuseeria
Aku mark Li-Ion
Aku pinge 18 V
Mootor
Mootori tüüp PMDC (2 harjatud)
Seadmed
Lõiketera pikkus 50 cm
Lõikehamba haare 23 mm
Aku mudeli nimi Ei kuulu komplekti
Akulaadija mudeli nimi Ei kuulu komplekti
Mõõtmed
Toote mõõdud, pikkus 97,6 cm
Kaal ilma akuta 3,1 kg
Heli ja müra
Müratase, garanteeritud(LWA) 97 dB(A)
Müratase operaatori kõrvale 82 dB(A)
Vibratsioonitasemed
Ekvivalentne vibratsioonitase tagumine käepide 2,26 m/s²
Ekvivalentne vibratsioonitase esimene käepide 2,48 m/s²

Pin It on Pinterest

Shopping cart0
В корзине нет никаких продуктов!
Продолжить покупки
0