- 10%

Robotniiduk HUSQVARNA Automower® 450X NERA

4,499.00 

KEVADKAMPAANIA!

Husqvarna Automower® 450X NERA on robotniiduk, mis Teile täiuslikult niidetud muru 24/7 ja seda kuni 5000 m² murupindadel. Alates intelligentsest takistuste vältimisest kuni usaldusväärse ilmataimerini, mis vähendab asjatut sõitmist, navigeerib see niiduk hõlpsalt igas aianurgas. Isegi puhastamine on tehtud lihtsamaks — voolava veega võib niidukit pesta.

Husqvarna Automower® 450X NERA on robotniiduk, mis Teile täiuslikult niidetud muru 24/7 ja seda kuni 5000 m² murupindadel. Alates intelligentsest takistuste vältimisest kuni usaldusväärse ilmataimerini, mis vähendab asjatut sõitmist, navigeerib see niiduk hõlpsalt igas aianurgas. Isegi puhastamine on tehtud lihtsamaks — voolava veega võib niidukit pesta.

Niitmise kohandamiseks saate luua oma nutitelefonist Automower® Zone Control abiga erinevaid tööpiirkondi ja ajutisi mitteniidetavaid alasid.

Rakenduse Automower® Connect ja Husqvarna EPOS™ komplekti abil, mis on saadaval lisatarvikuna, saab muuta robotniiduki piirdekaablivabaks.

*Vajalik on teostada enne paigaldust kohustuslik aiakontroll, et veenduda Husqvarna EPOS probleemivaba toimimine kavandataval niidualal.

Automower® 450X NERA on saadaval alates 2023. aasta aprillist.

Piirdekaablivaba paigaldus

Automower® NERA sari, mis ühildub Husqvarna EPOS™ komplektiga, pakub teile suuremat vabadust muruhoolduse teostamiseks, luues füüsiliste kaablite asemel virtuaalsed piirid satelliidipõhise tehnoloogia abil.

Automower® Zone Control

Automower® Zone Control võimaldab teil rakenduse Automower® Connect kaudu luua töö- ja mitteniidetavaid alasid. Looge kindlaksmääratud tööalad erineva niitmiskõrguse ja ajakavaga või niitmist mitte vajavad tsoonid, et vältida nendel aladel niitmist. Tulemuseks on suurem täpsus, suurem kontroll ja täiuslik lõige.

Objektide tuvastamine ja vältimine

Sisseehitatud tehnoloogia aitab Husqvarna Automower® 450X NERA niidukil objekte tuvastada ja vältida kokkupõrget. Tuvastamisrežiim vähendab kiirust ja muudab kokkupõrked pehmemaks ning vältimisrežiim paneb niiduk eemale pöörama ja kokkupõrkeid vältima.

Automower® Connect rakendus

Täielik kontroll robotniiduki üle Husqvarna Automower® Connect rakendusega oma nutitelefonist. Saate oma Husqvarna robotniidukit hallata ja jälgida, vabastades teid niitmisest, kuid saavutades sellegi poolest esmaklassilise niidetud muru. Muutke oma muruhooldus Automower® Connectiga võimalikult muretuks. Sõltuvalt mudelist on saadaval mobiilside, Wi-Fi ja Bluetooth-ühendus. *Bluetooth®-ühenduvus pakub kuni 30 meetrit leviala. Wi-Fi-ühendus tagab levi kõikjal maailmas, samal ajal kui niiduk on ühendatud Wi-Fi-ga. Mobiilside pakub levi kõikjal maailmas ja sisaldab 10-aastast mobiilse andmeside lepingut*. *Kaasasolev Automower® Connecti 10-aastane leping kehtib ainult juhul, kui kolmas osapool pakub piirkonnas piisavat mobiililevi.

Husqvarna AIM tehnoloogia (Automower® Intelligent Mapping)

Husqvarna Automower® 450X NERA robotniidukil on Husqvarna AIM-tehnoloogia, mis kasutab teie robotniiduki sisseehitatud GPS-i ja sensoreid, et luua niiduala virtuaalne kaart, mis omakorda võimaldab luua mitmeid nutikaid Automower® funktsioone. Rakenduses Automower® Connect on nähtav niiduala virtuaalne kaart kui ka piirde- ja juhtkaablid. AIM-tehnoloogia abil saate rakenduse abil luua erineva lõikekõrguse ja ajakavaga tööalasid või tsoonide kuhu ei soovi kuhu robotniiduk ei läheks. Automower®-it saab jälgida ka reaalajas Automower® Connecti kaudu.

Husqvarna Automower® 450X NERA robotniiduk | Husqvarna EE

AM450X NERA
Tootekood: 970 53 53‑11
Maksimaalne niidetev ala 5 000 m²
Maksimaalne kallak piirdekaablile 25 %
Maksimaalne kallak tööalal 50 %
Maksimaalne tööaeg 24 h
Otsingu moodus Pentasearch
Juhtkaablite arv 3
Laadimise süsteem Automaatne
Üldmõõtmed
Kaal 15 kg
Toote mõõdud, pikkus 75 cm
Toote mõõdud, laius 54 cm
Toote mõõdud, kõrgus 28 cm
Toote andmed
Värvus Hall
Tajutav müratase 60 dB(A)
IP indeks IPX5
Aku mark Li-Ion
Aku mahtuvus 7,5 Ah
Laadimisvool 7 A
Keskmine niitmise aeg ühe laadimisega 195 min
Keskmine laadimisaeg 40 min
Keskmine energiakulu maksimaalsel kasutamisel (kuus) 14 kWh
Keskmine energiakulu maksimaalsel kasutamisel (kuus) 5 000 m²
Lõikesüsteem
Lõikesüsteem 3 pivoting razor blades
Niidukõrgus, maks 60 mm
Niidukõrgus, min 20 mm
Lõikelaius 24 cm
Niidukõrguse reguleerimine Elektriline
Terataldrik Jah
Mõlemas suunas pöörlev lõiketera Jah
Juhtmine
Klahvistik Jogwheel, display and status LED:s/App
Ekraan Color Display TFT 2,8” QVGA
Juhtmevaba ühendus Bluetooth®, Cellular, Wi-Fi
Rakendus Automower® Connect
Nutikoduga ühilduv Jah
Tarkvara värskendus FOTA
Ohutus
GPS põhine vargajälitus Jah
GeoFence Jah
PIN kood Jah
Alarm Jah
Tõsteandur Jah
Kallutusandur Jah
Takistuste tuvastamine Radariandur

Вам также будет интересно…

 • Komplekt Husqvarna EPOS™

  1,449.00 
 • Uus Husqvarna Automower 320 NERA

  Robotniiduk HUSQVARNA Automower® 320 NERA

  2,899.00 
 • - 13%
  Robotniiduk Husqvarna 450X NERA

  Robotniiduk HUSQVARNA Automower® 430X NERA

  3,299.00 

Pin It on Pinterest

Shopping cart0
В корзине нет никаких продуктов!
Продолжить покупки
0