Nullpöörderaadiusega niiduk TORO Titan X5450

8,199.00 

See onTORO Titan X5450- haarake ohjad enda kätte masinaga, mis tuleb toime ka kõige raskemate töödega. Toro X5450 Titan, mille puhul on kasutatud meie kommertsklassi tootesarjaga sama tehnoloogiat, pakub professionaalsel tasemel sooritust ja tagab teie aia suurepärase väljanägemise paljudeks aastateks.

Võimas TORO Titan X5450 on just see zeroturn, mida oled otsinud!

Haarake ohjad enda kätte masinaga, mis tuleb toime ka kõige raskemate töödega. TORO X5450 Titan, mille puhul on kasutatud meie kommertsklassi tootesarjaga sama tehnoloogiat, pakub professionaalsel tasemel sooritust ja tagab teie aia suurepärase väljanägemise paljudeks aastateks.

TORO V-Twin Mootor

708cc TORO V-Twin mootorid on valmistatud silmas pidades professionaalide vajadusi. Võite kindlad olla selle vastupidavuses ja kvaliteedis.

137 cm (54“) keevis lõikekorpus

Ülitugev lõikekorpus on ehitatud hakkama saama karmides tingimustes ja pakkuma tõeliselt head niidukvaliteeti. 11,4 cm sügav, fabritseeritud keeviskorpus on väljakutseteks valmis. Lõikekorpuse esiserv on tugevdatud Toro „Bull-Nose“ kommerts tüüpi kaitserauaga. Kolm maapinda kopeerivad tugiratast ees ja kaks tõkist taga aitavad vältida ebatasasel murul pinnasesse lõikamist. Loo oma naturaalne väetis, lisades Recycling Kit ® multšikate või kogu muru kokku lisana saada olevasse Twin Bagging kogumiskotti.

Hydro-Gear HG-ZT2800 käigukast

HG-ZT2800 hüdrostaatiline jõuülekanne on sisemiselt hooldusvaba, varustatud kaitsekattega spin-on hüdrofiltritega. Käigukastile on projekteeritud vähem võimalikke lekkepunkte nii võib kasutaja kindel olla, et masina jõuülekanne on praktiliselt kuulikindel.

22“x11“ tagumised rehvid

Need suured ja laiad rehvid võimaldavad sujuvamat sõitu ebatasasel pinnal kui väiksema läbimõõduga rehvid. Rehvi laius aitab vähendada survet pinnasele. Spetsiaalne rehvimuster tagab õige veojõu ja vähendab haljasaladel murulapi üles rebimist.

Jalaga juhitav lõikekorpuse tõstmine

See süsteem võimaldab niiduajal kiirelt tõsta ja langetada lõikekorpust ilma käsi juhtkangidelt eemaldamata. Lõikekõrgus on vahemikus 3,8 cm – 11,4 cm ja sel on 13 astet, 0,63 cm intervalliga, hoolitsedes et seadistus on sobilik just teile ja teie murule.

Deluxe iste

TORO Titan X5450 on varustatud TORO Deluxe istekoha süsteemiga, mis on tõeliselt mugavuse liider. Istme eriti paks vahtkumm on reljeefne ja ümbritseb mugavalt operaatorit ja aitab juhti istmel paigal hoida, kui liiklemine toimub ebatasasel maastikul. Istumist on veelgi pehmendatud unikaalse seadistatava vedrustusega, võimaldades paigaldada istme alla 2-5 vedru. Iste on reguleeritav ette-ja tahapoole, aidates leida teile just sobiv kaugus.  Standard varustuses on reguleeritavad käetoed

Kärukonks

Kõik TORO Titan mudelid on varustatud kärukonksuga.

Kõige vastupidavamad nullpöörderaadiusega niidukid leiad Reginetist.

Soovitatav niiduala
10 000+ m2
Mootor
24,5 hj 708cc Toro V-Twin
Lõikeorgani lülitus
Elektriline (PTO)
Lõikeorgan Keevislõikekorpus, külgväljavise + multš
Lõikelaius
137 cm 3-tera
Veosüsteem 2x hüdrostaatiline
Kütuse paak 18,9 L
Lõikekõrgus 38-114 mm
Niidukiirus 13,7 km/h edasi ja 5,5 km/h tagurpidi
Laius 146,6cm (koos rohusuunajaga 177cm)
Kõrgus 111,8 cm
Pikkus 208,3 cm
Rattad 13 x 6.50-6 ees, 22 x 11.00 -10 taga
Pöörderaadius 0 cm
Kaal 351 kg
Standardvarustus Topsihoidja, Deluxe iste käetugedega, kärukonks, TURBO FORCE deck, jalaga lõikekorpuse tõstmine, tunnilugeja

Вам также будет интересно…

 • - 6%
  TORO Titan MyRide..

  Nullpöörderaadiusega niiduk TORO Titan ZXM4875 MyRide

  9,199.00 
 • - 6%
  Toro Titan

  Nullpöörderaadiusega niiduk TORO Titan ZXM5475 MyRIDE® Kohler V-Twin

  9,319.00 

Pin It on Pinterest

Shopping cart0
В корзине нет никаких продуктов!
Продолжить покупки
0