- 30%

Muru-lehekoguja Gardena

139.00 

Gardena lehe- ja murukoguja on ainulaadne lahendus, mis tagab lehtede ja niidujääkide mugava riisumise ning kokkukogumise.Täielik nauding –Gardena lehekoguri kasutamine on nii lihtne ja mugav, et aias töötamine on tänu sellele palju meeldivam. See lehekogur ei vaja mootorit ning see aitab teil energiat säästa. See ei ole hea ainult teie eelarvele, vaid ka keskkonnale. Lehekoguriga töötamine on ühtlasi väga vaikne, nii et saate kasutada seda igal ajal.

Lehekoguja Gardena on ainulaadne lahendus, mis tagab lehtede ja niidujääkide mugava riisumise ning kokkukogumise.

Täielik nauding –Gardena lehe-ja murukoguri kasutamine on nii lihtne ja mugav, et aias töötamine on tänu sellele palju meeldivam.

See lehekogur ei vaja mootorit ning see aitab teil energiat säästa. See ei ole hea ainult teie eelarvele, vaid ka keskkonnale. Gardena lehekoguriga töötamine on ühtlasi väga vaikne, nii et saate kasutada seda igal ajal.

Kõrguse reguleerimine vastavalt pinnase eripärale

Erinevad pinnased nõuvad erinevat seadistust, sest harjased peaksid alati õrnalt vastu maad käima, olgu pinnaseks muru või sile asfalt. Lehekoguri kõrgust saab lihtsalt reguleerida, et nende erinevustega hõlpsalt toime tulla.

Pole vaja kummarduda

Niidujääke ja lehti saab koguda kokku püstises asendis ja tänu sellele ei kurna töö teie selga.

Kõik kogutakse hetkega

Pöörlevate harjaste abiga toimub lehtede ja niidujääkide kogumine kiiresti ja korralikult.

Suurepärane haare

Lehekoguri käepide on ülimalt ergonoomiline. Tänu sellele on koguri murul juhtimine väga mugav ja sellega töötamine lihtne.

Säästab ruumi

Gardena lehekogujat saab hoiustada kompaktselt, ilma et see võtaks palju ruumi.

Töölaius: 50 cm

Koguri maht: 90 liitrit

 

Kasutusjuhend:

GARDENA lehekoguja töötab nagu mehhaaniline reha ja on seetõttu keskkonnasõbralik. Harjased pannakse pöörlema rataste abiga. Tahkete seemete nagu tammetõrud, kastanid, puuviljad jne. kogumist ei toimu. Lehekoguja suudab vaid osaliselt saada hakkama varte ja suurte lehtedega (nt kastan) kogumisega, kuna need võivad harjadesse kinni jääda. Lehtede kogumisel sillutatud aladel või asfaltkattel võib osutuda vajalikuks minna sellest piirkonnast mitu korda üle, et saavutada hea tulemus

 

Nutikas lahendus mahalangenud lehtede kogumiseks

«Sügis on värvikirevate lehtede nautimise aeg, aga ka lehtede koristamise aeg. Selleks et muru saaks õhku, peab sellelt lehtedest puhastama, kuid lehtede koristamine võib muutuda tüütuks. GARDENA ainulaadse lehe- ja murukoguriga saate seda teha kiiresti, vaikselt ja mugavalt. Ja ilma et peaksite kummarduma! Töö käib meeldivalt lihtsalt. Lehed saab tänu peenele harjasüsteemile maapinnalt hõlpsasti kätte ja seda peaaegu hääletult, kuna mootorit vaja ei lähe. Nii säästate energiat ja tegutsete keskkonnasõbralikul moel. Lehe- ja murukogur on sobiv ka niidujääkide kogumiseks. Kuna kõrgust saab pinnase järgi hõlpsasti kohandada, käib kogumine igasuguse vaevata. Tundke aias töötamisest rõõmu! Ergonoomilise kujuga käepide teeb lihtsaks ka lehe- ja murukoguri lükkamise. Kui kogumiskorv saab täis, eemaldage see tühjendamiseks ja kinnitage siis uuesti külge. Kui töö on tehtud, saate lehe- ja murukoguri mugavalt hoiustada, ilma et see palju ruumi nõuaks. Kõrget kvaliteeti kinnitab ka GARDENA pakutav 5-aastane garantii.»

Вам также будет интересно…

 • Husqvarna LB146i
  LAOST OTSAS

  Akuga muruniiduk Husqvarna LB146i

  599.00 
 • - 24%

  Akuga trimmer Husqvarna 115iL

  249.00 
 • Husqvarna 115HD45
  LAOST OTSAS

  Akuga hekilõikur Husqvarna 115HD45

  329.00 

Pin It on Pinterest

Shopping cart0
В корзине нет никаких продуктов!
Продолжить покупки
0