Akulumepuhur TORO Power Max e26 60V

2,799.00 

Akulumepuhur TORO 60V Power Max® e26 on võimsaim akutoitel lumepuhur turul ja suudab läbi murda ka kõige suurematest lumesadudest. Quick Stick hoovaga saate kiiresti ja lihtsalt muuta lumejoa suunda ja kaugust.

* komplektis 2tk 7,5 Ah akut ja laadija

Akulumepuhur TORO 60V Power Max® e26 on võimsaim akutoitel lumepuhur turul ja suudab läbi murda ka kõige suurematest lumesadudest. Quick Stick hoovaga saate kiiresti ja lihtsalt muuta lumejoa suunda ja kaugust. Kahe komplekti kuuluva 7,5 ah akuga võite kergesti puhastada kuni 200 m2 ja kuni 25 cm paksust lund. Kolmanda aku lisamine võimaldab teil veelgi rohkem puhastada.

* komplektis 2tk 7,5 Ah akut ja laadija

Power Max ASC Lumekruvi süsteem

Läbimurre lumeheite tehnoloogias, Power Max® Anti-Clogging System (ummistust ärahoidev süsteem), tuleb toime rohkema lumega lühema aja jooksul, et töö saaks kiirelt tehtud! See revolutsiooniline süsteem reguleerib lume juurdevoolu ja piltlikult kõrvaldab ummistuse võimalust, samaaegselt suurendades rootori kiirust võimsamaks lumeheiteks. Konkureerivad lumepuhurid vajavad ummistuse vältimiseks kasutaja manuaalset lume juurdevoolu piiramist.

Tugevdatud käigukast

Mootori jõud kantakse lumekruvile üle reduktoriga, mis on konstrueeritud taluma äärmuslikku pinget. Vastupidavam ja töökindlam töötamiseks ka ekstreemsetes tingimustes.

TORO mootor

Akulumepuhur TORO PowerMax masinal on 60V harjadeta DC mootor, kindlustatud jõudlus ja sooritus rasketeks talvisteks oludeks.

Lukustatav juhthoob

Mugav hoova lukusti võimaldab „ühe käega“ töötamist, vabastades teise käe lumerenni suunamiseks või käigu vahetamiseks, ilma et peakiste masinat peatama.

Lihtne võtmest käivitus

Ei mingit nööri tõmbamist, keera lihtsalt võtit.

Kolmas akupesa

Tee rohkem lisades kolmas aku.

Ökorežiim

Vähese lume puhul säästad akusid ja jõuad rohkem pindala puhastatud.

Mootor 60V harjadeta DC
Puhuritüüp Kaheastmeline
Töölaius 66 cm
Töökõrgus 51 cm
Viskekaugus 13,7 m
Lumekruvi diameeter 28 cm
Aku kestvus ~200 m 2 x 7.5Ah akuga
Lumerenn Terasest, ühe liigendiga suunajaga
Lumerenni suunamine Quick Stick kangiga
Viskeraadius 200°
Starter Nupust vajutades
Veosüsteem Friktsioonketas
Käigud 6 edasi ja 2 tagasi
Pööramine Automaatne
Rattad 38 x 10 cm
Kaal 81 kg

Вам также будет интересно…

Pin It on Pinterest

Shopping cart0
В корзине нет никаких продуктов!
Продолжить покупки
0