Metsa- ja aiatehnika müük & hooldus

Valikute vabadus!

Husqvarna akutooted

 

https://reginett.ee/kategooriad/akutooted/

Husqvarna akutooteid iseloomustab võimsus, jõudlus ja nutikad lahendused, mida ühelt meie nime kandvalt tootelt ikka oodatakse ja eeldatakse. Nad tagavad mugavuse ja tööks vajaliku jõudluse nii harvemal kodukasutusel — kui ka igapäevasel professionaalsel kasutusel.

Üks aku sobib kõikidele seadmetele*

Kasutage sama akut murutrimmeritel, lehepuhuritel, kettsaagidel ja hekilõikuritel ja lihtsalt töötage edasi. * Akutoitega kettsaed vajavad alati BLi20/BLi200 akut.

Lihtne kasutada

Kõiki valikus olevaid tooteid on lihtne kasutada, nad on kaalult kerged ja valmistatud mugavaks ja tootlikuks kasutamiseks.

Ilma heitgaasideta. Vähem müra.

Husqvarna akutoitega mootorid on bensiinimootorite jõudlusega ilma kahjulike heitgaaside ja kütusekuluta.

Täis jõudlust ja mugavust

Husqvarna akutoitega mootorid pakuvad bensiinimootorite jõudlust, kuid ilma suitsuta ja väga väikese vibratsiooniga. Akud on vahetatavad, võite lihtsalt asendada tühjenenud aku laetuga ja tööd jätkata.

Vaikne töö ning suurepärased tulemused

Kasutades meie akutoitega masinaid hakkate hindama mitte ainult otseste heitgaaside puudumist ja minimaalset hooldustarvidust, vaid ka töö kergust peaaegu täiesti hääletute mootoritega. Meie akumasinate müratase on kuni 13 dB(A) madalam kui bensiinimasinatel.

Tule ja vali endale sobivaim tööriist välja!