Metsa- ja aiatehnika müük & hooldus

Soovitatav niidualakuni 10 000 m2
Mootor708cc Toro® V-Twin
Lõikeorgani lülitusElektriline (PTO)
LõikeorganTerasest, külgväljavise+multš
Lõikelaius127 cm / 3 tera, külgväljavise+multš
Veosüsteem2x hüdrostaatiline
Kütuse paak11,3 L
Lõikekõrgus38-114 mm
Niidukiirus11,3 km/h edasi ja 5,5 km/h tagurpidi
Laius135,3cm
Kõrgus89,6 cm
Pikkus185,7 cm
RattadEes: 13×5,00 , Taga: 18×9.50
Pöörderaadius0 cm
Kaal290 kg
StandardvarustusSeadistatav jalatugi; 46 cm seljatugi; käetoed; topsihoidja; kärukonks
Garantii3 aastat (limiteeritud)

TORO ZS5000 TimeCutter on nii hea manööverdusvõimega, et võite senise niitmise aja poolitada! Spetsiaalselt projekteeritud kiireks, teovõimeliseks ja kõrgkvaliteediliseks niitmiseks. Kaks lihtsalt kasutatavat juhtimiskangi asendavad murutraktori juhtimis-seadmeid – rooli, gaasipedaali ja pidurit.

Toro V-Twin mootorToro V-Twin Mootor
708cc Toro V-Twin mootorid on valmistatud silmas pidades professionaalide vajadusi. Võite kindlad olla selle vastupidavuses ja kvaliteedis.
127 cm (50“) lõikekorpus127 cm (50“) lõikekorpus
10,2 cm sügav ja külgväljaviske avaga lõikekorpuse disain võimaldab tööd erinevates tingimustes. Maapinda kopeerivad tugirattad aitavad vältida ebatasasel murul pinnasesse lõikamist. Loo oma naturaalne väetis, lisades Recycling Kit® multšikate või kogu muru kokku lisana saada olevasse Twin Bagging kogumiskotti.
Seljatoega isteKõrge seljatoega iste
Pikema tööperioodi puhul on mugav iste asendamatu. 46 cm kõrguse seljatoega iste pakub esmaklassilist toetust kaua kestva niitmise kestel.
Hüdrosataatiline juhtimissüsteem2 x Hüdrosataatiline ülekanne
Sõltumatu 2x hüdrostaatiline veoülekanne annab masinale tundliku reageerimise ja null-pöördega manööverdamise võime. Püsivaks vastupidavuseks ja paremaks jõudluseks on eraldi seisvad käigukastid, mis on kinnitatud Toro täisraamile ja toestatud põiklattidega.
Vastupidav ühes tükis terasest raamVastupidav terasest täisraam
Ühes tükis terasest raam pakub optimaalse tasakaalu jäikusest ja paindlikkusest – kiireks ja manööverdamis mahukaks niitmise tööks.
Täpne juhtimissüsteemTäpne juhtimissüsteem
Juhtimiskangi pulsatsioonisummutid tagavad sujuva sõidu ja aitavad vältida edasi-tagasi tõmblemist. Polsterdatud juhtkangid võimaldavad hoida masina üle kontrolli ja mugavalt sõita.
11,4 liitrine kütusepaak11,4 liitrine kütusepaak
Suur kütusepaak võimaldab pikemat niitmis aega ja vähem tankimist. Poolläbipaistev kütusepaak aitab vältida üle tankimist ja lihtsustab alles jäänud kütuse koguse määramist.
11,3 km/h sõidukiirus11,3 km/h sõidukiirus
Saad töö kiiresti tehtud. Tippkiirusega 11,3 km/h on Toro TimeCutter® ZS-i eesmark kõrge produktiivsus. Kas soovite vähendada oma niitmise aega või nautida sõitu, TimeCutter® ZS pakub teile kiirust mida vajate.
Libisemiskindel, lihtsalt puhastatav põhjapaneelLibisemiskindel, lihtsalt puhastatav põhjapaneel
Perforeeritud põhjapaneel sobib omanikule, kellele meeldib kui niiduk näeb välja nii kena kui nende muru. Lihtsalt pese põhjapaneeli pärast iga kasutamist ning hoiad oma TimeCutter-i väljanägemine nii nagu uuena. Mittelibisev, augustatud ja pressitud põhjapaneel pakub ka täiendavaid ohutuse meetmeid.
Smart Speed juhtimissüsteemSmart Speed kiirusekontroll
Toro eksklusiivne Smart Speed™ kiirusekontroll võimaldab lisaks niidu aja säästlikkusele ja nobedusele saavutada ka suuremat kontrolli. See funktsioon võimaldab valida erinevate sõidukiiruste vahel, muutmata sealjuures terade või mootori töökiirust. Kui soovite lõpetada töö kiiremini, niitke suurel avatud alal suure kiirusega. Kasutage väikesmat kiirust täpsemat manööverdamist vajavates kohtades, ümber puude, aedades ja tihedama haljastusega aladel või vedage käru ilma et koormaksite liialt mootorit.
KärukonksKärukonks
Kõik Toro Zeroturnid on varustatud kärukonksuga.