Metsa- ja aiatehnika müük & hooldus

Mootor
Mootori tootjaBriggs & Stratton
Mootori nimetusPowerBuilt AVS
Võimsus normaalpööretel5,7 kW @ 2600 p/min
Võimsus5,7 kW
Silindri kubatuur344,1 cm³
Silindrid1
Mootori jahutusÕhk
Generaator5x3 A
Aku12 V 28 Ah
Kütuse tüüpBensiin
Kütusepaagi maht5,7 l
Kütusepaagi paiknemineEes
Mootori õlitussüsteemPaiskõlitus
ÕlifilterPuudub
Veosüsteem
Ülekande tüüpManuaal
Ülekanne, mudelPeerless
Kiiruse muutmineKüljelt juhitav
Kiirus edasi, min-max0-6,7 km/h
Tagurpidi kiirus1,8 km/h
Käigud, edasi/tagasi6/1
Lõikekorpus
Lõikelaius97 cm
Niitmata ala137 cm
Lõikekorpuse tüüpPressitud
Lõikekorpuse materjalTeras
LõikemeetodKülgväljavise
Niidukõrguse regulaatorporitiival
LõiketeradelülitusManuaalne
Terad2
Tera tüüpMultš
Pulbervärvitud lõikekorpusSealhulgas
Lõikekorpuse pesuotsikSealhulgas
Muu
Iste11" kõrge seljatugi
Istme seljatoe kõrgusMadal
Istme materjalVinüül
RooliratasErgonomiline
KogujaSaadaval lisavarustusena
RohusuunajaKomplektis
BioClip® komplekt/plaatSaadaval lisavarustusena
Mõõdud
Rehvi mõõt, ees15x6-6"
Rehvi mõõt, taga18x8,5-8"
Baasmudeli pikkus172 cm
Baasmudeli laius135 cm
Baasmudeli laius135 cm
Baasmudeli kõrgus106 cm
Kaal184 kg
Heli ja müra andmed
Helirõhu tase kasutaja kõrvadele84 dB(A)
Helirõhk97,66 dB(A)
Müra võimsustase, LWA100 dB(A)
Vibratsioonitasemed
Vibratsiooni tase roolil2,84 m/s²
Vibratsiooni tase istmel0,3 m/s²

Husqvarna TS38

Husqvarna TS38 on külgväljaviskega ergonoomiline aiatraktor. Võimsa Briggs & Strattoni mootoriga. Mugav ja töökindel manuaalkäigukastiga traktor. Saab täiendada kollektori ja BioClip®-i kattega.

Air Induction

Võimas õhuvool tõstab rohu üles enne selle lõikamist, annab hea tulemuse niitmisel ja ka muru või lehtede kogumisel.

Niitmiskõrguse reguleerimine käeulatuses

Ergonoomiliselt käepärane niitmiskõrguse seadistamine.

Lõikekorpuse pesuotsik

Lõikekorpuse alt puhastamiseks ühendage sellega veevoolik

Pulbervärvitud lõikekorpus

Pulbervärvitud lõikekorpus tagab pikema tööea ja kaitseb korrosiooni eest.
Seadistatav iste

Reguleeritav istumisel, ette ja taha või ka üles suunas.

 

Pakume Reginetist ostetud toodetele garantii pikendamise võimalust 1 aasta võrra. Seega eraisiku jaoks on sel juhul garantii 3 aastat ja ettevõttele 2 aastat.
Eristame kolme erinevat hinnagruppi:
 • Robotniiduki lisagarantii maksumus 99€
 • Traktori / raideri / zeroturni / lumepuhuri lisagarantii maksumus 79€
 • Sae / trimmeri / niiduki / mullafreesi lisagarantii maksumus 39€
OÜ REGINETT LISAGARANTII TINGIMUSED
 1. Kui toode osutub defektseks, kuigi seda kasutati ainult otstarbekohaselt (tootega kaasasolevate kirjalikele kasutus- ja hooldusjuhistele vastavalt), ja defekt avaldub lisagarantii perioodi ajal, siis antud toode kas parandatakse või asendatakse sarnaste tehniliste parameetritega uue tootega, mille hind ei ületa asendatava toote hinda. Selleks peab klient tooma defektse toote, toote ostukviitungi lisagarantii ostu tõendava dokumendi OÜ Reginett kauplusesse enne lisagarantii perioodi lõppu.
 2. Järgnevatel juhtudel lisagarantii ei kehti ning klient peab tasuma kõik seonduvad kulud (remont, ülevaatus, diagnostika). Seda ka siis, kui defekt avaldub lisagarantii kehtivuse jooksul:

2.1. Mistahes defekt või kahjustus, mis on põhjustatud toote ebakorrektsest kasutusest (toimingud, mis ei ole kirjas tootele lisatud kasutus- ja hooldusjuhistes).

2.2. Mistahes defekt või kahjustus, mis on põhjustatud kliendi omavolilisest toote remondist, muutmisest, lahti võtmisest. ümberehitamisest jt toimingutest, mille puhul ei ole pöördutud OÜ Reginett remonditöökotta.

2.3. Mistahes defekt või kahjustus, mis on põhjustatud toote transpordist, põrutusest ja kukkumisest peale toote ostmist.

2.4. Mistahes defekt või kahjustus, mis on tingitud tulekahjust, üleujutustest, maavärinast, äikesest, teistest loodusõnnetustest, vandalismist, reostusest.

2.5. Mistahes defekt või kahjustus, mis on põhjustatud hooletust või ebaõigest toote hoidmisest (hoidmine liiga kõrge temperatuuri või õhuniiskusega paigas) ja hooldusest.

2.6. Mistahes defekt või kahjustus, mis on tingitud liiva, tolmu, muda jms sattumisest toote korpusesse.

2.7. Juhul, kui tootega koos ei esitata toote ja lisagarantii ostu tõendavat dokumenti.

2.8. Juhul, kui lisagarantii ostudokumendil on tehtud omavoliliselt muudatusi ostu sooritamise aasta, kuu ja kuupäeva ning muude andmete osas või kui dokument on sedavõrd kahjustunud, et sealt pole võimalik välja lugeda ülalmainitud andmeid.

2.9. Mitteolulistele vigadele või kõrvalekalletele tootes, millel ei ole toote väärtuse ja sihipärase kasutamise seisukohalt mingit tähtsust.

2.10. Hooldusega seotud kuludele (toote puhastamine, tarkvara paigaldus/uuendus jms).

 1. Lisagarantii kehtib ainult juhul kui OÜ Reginett poolt välja antud lisagarantii ostudokument on korrektselt täidetud ning sellele on lisatud OÜ Reginett ostukviitung, millel on ära näidatud ostukuupäev ja toote tüüp.
 2. OÜ Reginett ei vastuta mistahes otseste või kaudsete kahjude/kulude eest seoses defektse toote või muude lisatarvikutega, mida koos tootega kasutati – näiteks kahjude/ kulude eest seoses toote transpordiga või remondis viibimisega. Lisaks ei kata OÜ Reginett toote remondi või vahetusega seotud sõidu- ja muid kulusid. Käesolev punkt ei mõjuta kehtivaid seadusi.
 3. Kui toode vajab lisagarantii perioodi jooksul remonti, siis lõpliku otsuse selles osas, kas tegemist oli tootja- või kasutajapoolse veaga, teeb toodet remontinud töökoda.
 4. Ekspertiisi kulud on kaetud 1 kord juhtumi kohta. Juhul kui ekspertiis ei rahulda klienti või soovib uut ekspertiisi, siis klient peab seda teostama oma kuludega.
 5. Lisagarantii teenusega seoses tekkivate küsimuste/probleemide osas palume pöörduda kas otse OÜ Reginett kaupluse müügipersonali poole, e-posti teel reginett@kodu.ee või helistades telefonil nr 526 8133.
 6. Käesolevate tingimustega seotud vaidluste lahendamine toimub läbirääkimiste teel. Kui klient ei ole nõus kaupleja pakutud lahendusega on tal õigus esitada avaldus vaidluse lahendamiseks tarbijavaidluste komisjonile.
 7. OÜ Reginett jätab endale õiguse keelduda lisagarantii teenuse müügist osadele OÜ Reginett kauplustes müüdavatele toodetele.