Metsa- ja aiatehnika müük & hooldus

TORO Titan HD 52″ MyRIDE®

Toro TITAN HD 1500 seeria MyRIDE®-iga niidumasin tagab vastupidavuse, professionaalsed tulemused ja suurepärase mugavuse.  Sobib eelkõige suuremate maa-ala omanikele ja piiratud eelarvega proffidele. Võtke käsile oma kõige keerukamad pinnad, kas niidukiga või ilma – kasutades täielikult uut tööriistade paigaldamise võimalust niidumasinale – see pakub just sobivat tööriista teie käeulatuses.

122 cm (48“) keevis lõikekorpus132 cm (52“) keevis lõikekorpus
Ülitugev lõikekorpus on ehitatud hakkama saama karmides tingimustes ja pakkuma tõeliselt head niidukvaliteeti. 11,4 cm sügav, fabritseeritud keeviskorpus on väljakutseteks valmis. Lõikekorpuse esiserv on tugevdatud Toro „Bull-Nose“ kommerts tüüpi kaitserauaga. Kolm maapinda kopeerivad tugiratast ees ja kaks tõkist taga aitavad vältida ebatasasel murul pinnasesse lõikamist. Loo oma naturaalne väetis, lisades Recycling Kit ® multšikate.
Toro V-Twin mootorToro V-Twin Mootor
708cc Toro V-Twin mootorid on valmistatud silmas pidades professionaalide vajadusi. Võite kindlad olla selle vastupidavuses ja kvaliteedis.
Tugev toruraamTugev toruraam
5,0 cm x 7,6 cm täies ulatuses toruraam moodustab kaljukindla vundamendi kogu niidukile. Maksimaalse tugevuse tagab suur, jätkudeta ja keevisühendusteta raami toru.
Ülitugevad terapukadÜlitugevad terapukad
Toro Titan mudeli lõikekorpustel on kasutatud suuri, 19,7 cm diameetriga, vastupidavaid alumiiniumist terapukkasid, mis sisaldavad 2,5 cm läbimõõduga teravõlle ja tavapärasest suuremaid suletud laagreid.
Ühtlane lõikus täpsete teradegaÜhtlane lõikus täpsete teradega
Eriti tugevad ja vastupidavad kuumtöödeldud lõiketerad annavad ideaalse lõike. Terad on vastupidavad löökidele ja kiirele kulumisele.
Kummist rohusuunajaKummist rohusuunaja
Rohtu küljelesuunav deflektor lõikekorpustele on valmistatud vastupidavast, 8 mm paksust kummist ja võimaldab lähedalt niitmist, kahjustamata kontakti korral lõikekorpuse väljalaske ava või maastiku struktuure. Suunaja patenteeritud disain tagab rohu erakordse laialipaiskamise.
Ümbermineku puhul kaitsev süsteem (ROPS)Ümbermineku puhul kaitsev süsteem (ROPS)
Ümbermineku puhul kaitsev süsteem (ROPS), on komplekteeritud koos turvavööga. Ta on mõeldud operaatori kaitseks, masina ümbermineku puhul. Kompaktse hoiustamise tarbeks või madalate takistuste alt niitmiseks on kaitseraam kiirkinnituste abiga kergesti kokkupandav.
Lõikekorpuse tõstmineJalaga juhitav lõikekorpuse tõstmine
See süsteem võimaldab niiduajal kiirelt tõsta ja langetada lõikekorpust ilma käsi juhtkangidelt eemaldamata. Lõikekõrgus on vahemikus 3,8 cm – 12,7 cm ja sel on 17 astet, 0,63 cm intervalliga, hoolitsedes et seadistus on sobilik just teile ja teie murule.
Hüdrosataatiline juhtimissüsteemHydro-Gear HG-ZT3100 käigukast
HG-ZT3100 hüdrostaatiline jõuülekanne on sisemiselt hooldusvaba, varustatud kaitsekattega spin-on hüdrofiltritega. Käigukastile on projekteeritud vähem võimalikke lekkepunkte nii võib kasutaja kindel olla, et masina jõuülekanne on praktiliselt kuulikindel.
MyRide isteMyRide iste
Toro MyRide istekoha süsteem on tõeliselt mugavuse liider. Istme vedrustus aitab juhti istmel paigal hoida, kui liiklemine toimub ebatasasel maastikul. Istumist on veelgi pehmendatud unikaalse seadistatava vedrustusega. Iste on reguleeritav ette-ja tahapoole, aidates leida teile just sobiv kaugus.  Standard varustuses on reguleeritavad käetoed.
RakisUuenduslik tööriista rakis
TITAN HD pakub ainulaadset võimalust seada oma tööriistad ja lisatarvikud, uuenduslike tööriista kinnitusklambrite abil, otse niidukile.

 

Soovitatav niiduala
10 000m2
Mootor
24,5 hj 708cc Toro V-Twin
Lõikeorgani lülitus
Elektriline (PTO)
LõikeorganKeevislõikekorpus, külgväljavise
Lõikelaius132 cm 3-tera
Veosüsteem2x hüdrostaatiline
Kütuse paak 26,5 L
IsteKäetugedega Deluxe iste
Lõikekõrgus38 mm – 127 mm
Niidukiirus0-13 km/h
Laius172 cm
Kõrgus89,6 cm
Pikkus185,7 cm
RattadEes: 13×6.5-6″ , Taga: 22×9.5-12″
Pöörderaadius0 cm
Kaal429 kg
StandardvarustusLõikeorgani tõstmine jalgpedaali abil; MyRide süsteem; ilma tööriistadeta kokku volditav turvakaar; topsihoidja; kärukonks, 12V jõupesa, keevis lõikekorpus
Garantii4 aastat või 500 töötundi