Metsa- ja aiatehnika müük & hooldus

TORO Timecutter HD® XS4850HD MyRIDE®

Logo

Toro TimeCutter HD on nii hea manööverdusvõimega, et võite senise niitmise aja poolitada!

Spetsiaalselt projekteeritud kiireks, teovõimeliseks ja kõrgkvaliteediliseks niitmiseks. Kaks lihtsalt kasutatavat juhtimiskangi asendavad murutraktori juhtimis-seadmeid – rooli, gaasipedaali ja pidurit.

Toro V-Twin mootorToro V-Twin Mootor
708cc Toro V-Twin mootorid on valmistatud silmas pidades professionaalide vajadusi. Võite kindlad olla selle vastupidavuses ja kvaliteedis.
137 cm (54“) keevis lõikekorpus137 cm (54“) keevis lõikekorpus
Ülitugev lõikekorpus on ehitatud hakkama saama karmides tingimustes ja pakkuma tõeliselt head niidukvaliteeti. 11,4 cm sügav, fabritseeritud keeviskorpus on väljakutseteks valmis. Lõikekorpuse esiserv on tugevdatud Toro „Bull-Nose“ kommerts tüüpi kaitserauaga. Kolm maapinda kopeerivad tugiratast ees ja kaks tõkist taga aitavad vältida ebatasasel murul pinnasesse lõikamist. Loo oma naturaalne väetis, lisades Recycling Kit ® multšikate või kogu muru kokku lisana saada olevasse Twin Bagging kogumiskotti.
Hüdrosataatiline juhtimissüsteemHydro-Gear HG-ZT3100 käigukast
HG-ZT3100 hüdrostaatiline jõuülekanne on sisemiselt hooldusvaba, varustatud kaitsekattega spin-on hüdrofiltritega. Käigukastile on projekteeritud vähem võimalikke lekkepunkte nii võib kasutaja kindel olla, et masina jõuülekanne on praktiliselt kuulikindel.
22 “x 10″ tagumised rehvid22 “x 10″ tagumised rehvid
Need suured ja laiad rehvid võimaldavad sujuvamat sõitu ebatasasel pinnal kui väiksema läbimõõduga rehvid. Rehvi laius aitab vähendada survet pinnasele. Spetsiaalne rehvimuster tagab õige veojõu ja vähendab haljasaladel murulapi üles rebimist.
13 “x 6.5 siledad esirehvid13 “x 6.5 siledad esirehvid
Professionaalsed maastikuhooldajad teavad, et sileda mustriga rehvid vähendavad haljasalade kulumist ja parandavad manööverdusvõimet.
Jalaga juhitav lõikekorpuse tõstmineJalaga juhitav lõikekorpuse tõstmine
See süsteem võimaldab niiduajal kiirelt tõsta ja langetada lõikekorpust ilma käsi juhtkangidelt eemaldamata. Lõikekõrgus on vahemikus 3,8 cm – 11,4 cm ja sel on 13 astet, 0,63 cm intervalliga, hoolitsedes et seadistus on sobilik just teile ja teie murule.
MyRide isteMyRide iste
Toro MyRide istekoha süsteem on tõeliselt mugavuse liider. Istme vedrustus aitab juhti istmel paigal hoida, kui liiklemine toimub ebatasasel maastikul. Istumist on veelgi pehmendatud unikaalse seadistatava vedrustusega. Iste on reguleeritav ette-ja tahapoole, aidates leida teile just sobiv kaugus. Standard varustuses on reguleeritavad käetoed.
12 Voldi pistik12 Voldi pistik
12 v pistik annab operaatorile võimaluse laadida oma nutiseadet või kasutada lisa elektriseadmeid.
Smart Speed kiirusekontrollSmart Speed kiirusekontroll
Toro eksklusiivne Smart Speed™ kiirusekontroll võimaldab lisaks niidu aja säästlikkusele ja nobedusele saavutada ka suuremat kontrolli. See funktsioon võimaldab valida erinevate sõidukiiruste vahel, muutmata sealjuures terade või mootori töökiirust. Kui soovite lõpetada töö kiiremini, niitke suurel avatud alal suure kiirusega. Kasutage väiksemat kiirust täpsemat manööverdamist vajavates kohtades, ümber puude, aedades ja tihedama haljastusega aladel või vedage käru ilma et koormaksite liialt mootorit.
KärukonksKärukonks
Kõik Toro Timecutter HD mudelid on varustatud kärukonksuga.

Soovitatav niiduala
+ 10 000m2
Mootor
24,5 hj 708cc Toro V-Twin
Lõikeorgani lülitus
Elektriline (PTO)
LõikeorganKeevislõikekorpus, külgväljavise + multš
Lõikelaius
122 cm 3-tera, külgväljavise + multš
Veosüsteem2x hüdrostaatiline
Kütuse paak16 L
Lõikekõrgus38-114 mm
Niidukiirus13,6 km/h edasi ja 5,5 km/h tagurpidi
Laius135,3cm
Kõrgus89,6 cm
Pikkus185,7 cm
Rattad13 x 6.5 ees, 22 x 10-10 taga
Pöörderaadius0 cm
Kaal370 kg
StandardvarustusSeadistatav jalatugi; MyRide iste; käetoed; topsihoidja; kärukonks, 12V pistik, keevis lõikekorpus, Smart Speed
Garantii3 aastat või 300 töötundi