Metsa- ja aiatehnika müük & hooldus

Toro Groundsmaster® 3280-D 4WD

Logo

Groundsmaster seeria haljastusmasin pakub vastupidavust ning annab professionaalse tulemuse igas valdkonnas, olgu selleks niitmine, lumekoristus või tänavapuhastus. Groundsmaster 3280 -D on kõik mida üks universaal haljastusmasin olema peaks. Et maksimeerida oma Groundsmaster 3280 – D, pakub Toro laias valikus tarvikuid mis tagavad suurepärase tootlikuse.

Ülitugev lõikekorpusKeevis lõikekorpus
Ülitugevad lõikekorpused on ehitatud hakkama saama karmides tingimustes ja pakkuma tõeliselt head niidukvaliteeti. 11,4 cm sügav, fabritseeritud keeviskorpus on väljakutseteks valmis. Lõikekorpuse esiserv on tugevdatud Toro „Bull-Nose“ kommerts tüüpi kaitserauaga. Maapinda kopeerivad tugirattad ees ja taga aitavad vältida ebatasasel murul pinnasesse lõikamist. Valida on seitsme erineva lõikekorpuse laiuse vahel (132 – 183cm) ning kas multš, külg- või tahaväljavise variantidega.
Kubota diisel24,8 hj Kubota diisel mootor
Võimas vesijahutusega Kubota diisel mootor tagab sujuva väljundvõimsuse, vaiksema töö, silmapaistva vastupidavuse ja see on mõeldud kasutamiseks ka kõige keerulisemates tingimustes.
Ülitugevad terapukadÜlitugevad terapukad
Toro Groundsmaster mudeli lõikekorpustel on kasutatud suuri, 22,9 cm diameetriga, vastupidavaid alumiiniumist terapukkasid, teravõlle ja tavapärasest suuremaid suletud laagreid ning kuute kinnituspunkti.
Ühtlane lõikus täpsete teradegaÜhtlane lõikus täpsete teradega
Eriti tugevad ja vastupidavad kuumtöödeldud lõiketerad annavad ideaalse lõike. Terad on vastupidavad löökidele ja kiirele kulumisele.
Esmaklassiline mugavusEsmaklassiline Toro iste
Toro esmaklassiline istekoha süsteem on tõeliselt mugavuse liider. Istme eriti paks vahtkumm on reljeefne ja ümbritseb mugavalt operaatorit ja aitab juhti istmel paigal hoida, kui liiklemine toimub ebatasasel maastikul. Istumist on veelgi pehmendatud unikaalse seadistatava vedrustusega. Iste on reguleeritav ette-ja tahapoole, aidates leida teile just sobiv kaugus. Standard varustuses on reguleeritavad käetoed.
Kummist rohusuunajaKummist rohusuunaja
Rohu küljele suunav deflektor lõikekorpustele on valmistatud vastupidavast, 8 mm paksust kummist ja võimaldab lähedalt niitmist, kahjustamata kontakti korral lõikekorpuse väljalaske ava või maastiku struktuure. Suunaja patenteeritud disain tagab rohu erakordse laialipaiskamise.
Tugev toruraamTugev toruraam
Täies ulatuses toruraam moodustab kaljukindla vundamendi kogu niidukile. Maksimaalse tugevuse tagab suur, jätkudeta ja keevisühendusteta raami toru.
Ümbermineku puhul kaitsev süsteem (ROPS)Ümbermineku puhul kaitsev süsteem (ROPS)
Ümbermineku puhul kaitsev süsteem (ROPS), on komplekteeritud koos turvavööga. Ta on mõeldud operaatori kaitseks, masina ümbermineku puhul. Kompaktse hoiustamise tarbeks või madalate takistuste alt niitmiseks on kaitseraam kiirkinnituste abiga kergesti kokkupandav.

Soovitatav niiduala
10 000m2 +
Mootor
24,8 hj Kubota diisel
Lõikekorpus
158cm, 3 tera, tahavise
Kütusepaak
42,8 L
Rattad
Ees: 23″x9,5-12″ , Taga: 18″ x6,5-8″
Lõikeorgani lülitus
Elektrooniline (PTO)
Lõikekõrgus25 mm – 127mm
Pöörderaadius0 cm
Mõõdud L x P x K119 x 216 x 142 (195*) cm
Kaal690kg**
Standard varustus:käetoed, tunnilugeja, topsihoidja, turvakaar, õlirõhu näidik, roolivõimendi, nelikvedu