Metsa- ja aiatehnika müük & hooldus

Tehnilised näitajad
Soovitatav niidualakuni 7 000 m2
Mootor22 hj 708 cc Toro V-Twin mootor
Lõikeorgani lülitusElektriline (PTO)
Lõikeorgan107 cm 2-tera, külgväljavise+multš
Lõikelaius107 cm / 2 tera
Ülekanne2x hüdrostaatiline
Kütuse paak11,3 L
Lõikekõrgus38-114 mm
Niidukiirus11,3 km/h edasi ja 5,5 km/h tagurpidi
Laius114,3 cm
Kõrgus115 cm
Pikkus200,4 cm
Pöörderaadius0 cm
Kaal238 kg
StandardvarustusSmart Park; 38 cm seljatugi; topsihoidja
Garantii3 aastat (limiteeritud)

Toro TimeCutter SW on nii hea manööverdusvõimega, et võite senise niitmise aja poolitada! Spetsiaalselt projekteeritud kiireks, teovõimeliseks ja kõrgkvaliteediliseks niitmiseks.

TORO® OHV mootor
Toro® mootorid on valmistatud silmas pidades professionaalide vajadusi. Võite kindlad olla selle vastupidavuses ja kvaliteedis.
107 cm (42“) lõikekorpus 107 cm (42“) lõikekorpus
10,2 cm sügav ja külgväljaviske avaga lõikekorpuse disain võimaldab tööd erinevates tingimustes. Maapinda kopeerivad tugirattad aitavad vältida ebatasasel murul pinnasesse lõikamist. Loo oma naturaalne väetis, lisades Recycling Kit ® multšikate.
Hüdrosataatiline juhtimissüsteem2 x Hüdrosataatiline ülekanne
Sõltumatu 2x hüdrostaatiline veoülekanne annab masinale tundliku reageerimise ja null-pöördega manööverdamise võime. Püsivaks vastupidavuseks ja paremaks jõudluseks on eraldi seisvad käigukastid mis on kinnitatud Toro täisraamile ja toestatud põiklattidega.
Vastupidav ühes tükis terasest raamVastupidav terasest raam
Ühes tükis terasest raam pakub optimaalse tasakaalu jäikusest ja paindlikkusest – kiireks ja manööverdamis mahukaks niitmise tööks.
Täpne juhtimissüsteemTäpne ja mugav rooliga juhtimissüsteem
Rool tagab sujuva sõidu. Saate valida kolme erineva rooliasendi vahel.
11,4 liitrine kütusepaak11,4 liitrine kütusepaak
Suur kütusepaak võimaldab pikemat niitmis aega ja vähem tankimist. Poolläbipaistev kütusepaak aitab vältida üle tankimist ja lihtsustab alles jäänud kütuse koguse määramist.
11,3 km/h sõidukiirus11,3 km/h sõidukiirus
Saad töö kiiresti tehtud. Tippkiirusega 11,3 km/h on Toro TimeCutter® ZS-i eesmark kõrge produktiivsus. Kas soovite vähendada oma niitmise aega või nautida sõitu, TimeCutter ® ZS pakub teile kiirust mida vajate.
Libisemiskindel, lihtsalt puhastatav põhjapaneelLibisemiskindel, lihtsalt puhastatav põhjapaneel
Perforeeritud põhjapaneel sobib omanikule, kellele meeldib kui niiduk näeb välja nii kena kui nende muru. Lihtsalt pese põhjapaneeli pärast iga kasutamist ning hoia oma TimeCutter-i väljanägemine nii nagu uuena. Mittelibisev, augustatud ja pressitud põhjapaneel pakub ka täiendavaid ohutuse meetmeid.