Metsa- ja aiatehnika müük & hooldus

Mootor
Mootori tootjaKawasaki
Mootori nimetusFS-seeria V-Twin
Võimsus normaalpööretel9,8 kW @ 3100 p/min
Silindri kubatuur603 cm³
Silindrid2
Mootori jahutusÕhk
Generaator15 A
Aku12 V 24 Ah
Kütuse tüüpBensiin
Kütusepaagi maht12 l
Mootori õlitussüsteemTäissurve
ÕlifilterSealhulgas
Juhtimissüsteem
Ülekande tüüpHüdrostaatiline AWD
Ülekanne, mudelKanzaki
Käigukasti mudelK574
Kiiruse muutminePedaaliga juhitav
Kiirus edasi, min-max0-9,5 km/h
Kiirus tagurpidi, min-max0-9,5 km/h
Turvalimiit kallakutel10 °
Lõikekorpus
Niitmata ala30 cm
Lõikelaius, Min-Max94 - 112 cm
Valitavad lõikekorpusedCombi 94, Combi 103, Combi 112
Lõikekorpuse tüüpCombi
Lõikekorpuse materjalTeras
LõikemeetodMultšer/Tagaväljavise
Niidukõrgus, min-max25 - 75 mm
Niidukõrguse astmed9 tk
LõiketeradelülitusAutomaatne
Terad3
Pulbervärvitud lõikekorpusSealhulgas
Varustus
TunniloendurDigitaalselt eelsisestatud hooldusintervallid
Muu
Istme materjalVinüül
Istme vedrustusSealhulgas
Istme seljatoe kõrgusKõrge
Kokkupandav isteSealhulgas
Mõõtmed
Rattamõõt165/60-8
Rehvimõõt, taga165/60-8
Teljevahe88,7 cm
Kliirens maapinnalt85 mm
Baasmudeli pikkus202 cm
Baasmudeli laius89 cm
Baasmudeli kõrgus115 cm
Kaal267 kg
Pukseeritav brutokaal125 kg
Heli ja müra andmed
Helirõhu tase kasutaja kõrvadele84 dB(A)
Helirõhk98 dB(A)
Müra võimsustase, LWA99 dB(A)
Vibratsioon
Vibratsiooni tase roolil2,5 m/s²
Vibratsiooni tase istmel0,7 m/s²

Husqvarna 316TsX on meie kõige võimsam 300 seeria raider on varustatud uudse mürasummutussüsteemiga, tänu millele on võimalik suurendada mootori võimsust efektiivsust. Valikuna on saadaval 94, 103 või 112 cm laiune Combi lõikeorgan. Keskliigendiga roolisüsteem ja ees asetsev lõikeorgan tagavad suurepärase juhitavuse ja esmaklassilise ülevaate niidetavast alast. Nelikvedu tagab suurepärase haakuvuse ka ebatasastel ning libedatel pindadel töötades. Erinevad lisaseadmed, nagu lumepuhur, hari, samblareha muudavad selle raideri tõhusaks abimeheks igal aastaajal. Mugavust pakuvad pedaalidega juhitav hüdrostaatiline käigukast, roolivõimendi, esituli ning lihtsasti hooldeasendisse seadistatav lõikeorgan- 94 cm, 103 cm või 112cm.

 • Combi lõikeorgan saadaval lisavarustusena ja ei sisaldu raideri hinnas!

Keskliigendiga roolimehhanism

Unikaalne keskliigendiga roolimehhanism, võimaldab tagumisi rattaid keerata masina all, mis annab masinale suurepärase manööverdusvõime, jättes nii väikseima niitmata ala.

Ees asetsev lõikekorpus

Eesasetsev lõikekorpus võimaldab mugavalt niita nii aianurkadest kui põõsaste alt.
Nelivedu (AWD) kindlustab sõidumugavuse ka ebatasasel, märjal ja libedal pinnasel või nõlvadel. AWD-funktsioon käivitub automaatselt kõigil neljal rattal sõltuvalt olukorrast ja pinnase tingimustest.

 

Pakume Reginetist ostetud toodetele garantii pikendamise võimalust 1 aasta võrra. Seega eraisiku jaoks on sel juhul garantii 3 aastat ja ettevõttele 2 aastat.
Eristame kolme erinevat hinnagruppi:
 • Robotniiduki lisagarantii maksumus 99€
 • Traktori / raideri / zeroturni / lumepuhuri lisagarantii maksumus 79€
 • Sae / trimmeri / niiduki / mullafreesi lisagarantii maksumus 39€
OÜ REGINETT LISAGARANTII TINGIMUSED
 1. Kui toode osutub defektseks, kuigi seda kasutati ainult otstarbekohaselt (tootega kaasasolevate kirjalikele kasutus- ja hooldusjuhistele vastavalt), ja defekt avaldub lisagarantii perioodi ajal, siis antud toode kas parandatakse või asendatakse sarnaste tehniliste parameetritega uue tootega, mille hind ei ületa asendatava toote hinda. Selleks peab klient tooma defektse toote, toote ostukviitungi lisagarantii ostu tõendava dokumendi OÜ Reginett kauplusesse enne lisagarantii perioodi lõppu.
 2. Järgnevatel juhtudel lisagarantii ei kehti ning klient peab tasuma kõik seonduvad kulud (remont, ülevaatus, diagnostika). Seda ka siis, kui defekt avaldub lisagarantii kehtivuse jooksul:

2.1. Mistahes defekt või kahjustus, mis on põhjustatud toote ebakorrektsest kasutusest (toimingud, mis ei ole kirjas tootele lisatud kasutus- ja hooldusjuhistes).

2.2. Mistahes defekt või kahjustus, mis on põhjustatud kliendi omavolilisest toote remondist, muutmisest, lahti võtmisest. ümberehitamisest jt toimingutest, mille puhul ei ole pöördutud OÜ Reginett remonditöökotta.

2.3. Mistahes defekt või kahjustus, mis on põhjustatud toote transpordist, põrutusest ja kukkumisest peale toote ostmist.

2.4. Mistahes defekt või kahjustus, mis on tingitud tulekahjust, üleujutustest, maavärinast, äikesest, teistest loodusõnnetustest, vandalismist, reostusest.

2.5. Mistahes defekt või kahjustus, mis on põhjustatud hooletust või ebaõigest toote hoidmisest (hoidmine liiga kõrge temperatuuri või õhuniiskusega paigas) ja hooldusest.

2.6. Mistahes defekt või kahjustus, mis on tingitud liiva, tolmu, muda jms sattumisest toote korpusesse.

2.7. Juhul, kui tootega koos ei esitata toote ja lisagarantii ostu tõendavat dokumenti.

2.8. Juhul, kui lisagarantii ostudokumendil on tehtud omavoliliselt muudatusi ostu sooritamise aasta, kuu ja kuupäeva ning muude andmete osas või kui dokument on sedavõrd kahjustunud, et sealt pole võimalik välja lugeda ülalmainitud andmeid.

2.9. Mitteolulistele vigadele või kõrvalekalletele tootes, millel ei ole toote väärtuse ja sihipärase kasutamise seisukohalt mingit tähtsust.

2.10. Hooldusega seotud kuludele (toote puhastamine, tarkvara paigaldus/uuendus jms).

 1. Lisagarantii kehtib ainult juhul kui OÜ Reginett poolt välja antud lisagarantii ostudokument on korrektselt täidetud ning sellele on lisatud OÜ Reginett ostukviitung, millel on ära näidatud ostukuupäev ja toote tüüp.
 2. OÜ Reginett ei vastuta mistahes otseste või kaudsete kahjude/kulude eest seoses defektse toote või muude lisatarvikutega, mida koos tootega kasutati – näiteks kahjude/ kulude eest seoses toote transpordiga või remondis viibimisega. Lisaks ei kata OÜ Reginett toote remondi või vahetusega seotud sõidu- ja muid kulusid. Käesolev punkt ei mõjuta kehtivaid seadusi.
 3. Kui toode vajab lisagarantii perioodi jooksul remonti, siis lõpliku otsuse selles osas, kas tegemist oli tootja- või kasutajapoolse veaga, teeb toodet remontinud töökoda.
 4. Ekspertiisi kulud on kaetud 1 kord juhtumi kohta. Juhul kui ekspertiis ei rahulda klienti või soovib uut ekspertiisi, siis klient peab seda teostama oma kuludega.
 5. Lisagarantii teenusega seoses tekkivate küsimuste/probleemide osas palume pöörduda kas otse OÜ Reginett kaupluse müügipersonali poole, e-posti teel reginett@kodu.ee või helistades telefonil nr 526 8133.
 6. Käesolevate tingimustega seotud vaidluste lahendamine toimub läbirääkimiste teel. Kui klient ei ole nõus kaupleja pakutud lahendusega on tal õigus esitada avaldus vaidluse lahendamiseks tarbijavaidluste komisjonile.
 7. OÜ Reginett jätab endale õiguse keelduda lisagarantii teenuse müügist osadele OÜ Reginett kauplustes müüdavatele toodetele.