- 20%

Õmblusmasin Husqvarna Emerald 118

499.00  399.00 

EMERALD 118- see on enimmüüdud õmblusmasin koolidele! Vastupidav ja mitmekülgne masin.
Õmblusmasinal on perfektsed pisted – õmblusmasina valikus on tavaõmblused, dekoratiivõmblused kui ka venivad õmblused. Palju nõela asendeid – vali nõelale just see asend tepinguteks või lapitehnika töödeks. Elektrooniline kiiruse kontroll koos läbimisjõuga.

EMERALD 118- see on enimmüüdud õmblusmasin koolidele! Vastupidav, lihtne ja väga mitmekülgne masin.
Õmblusmasinal on perfektsed pisted – valikus on tavaõmblused, dekoratiivõmblused kui ka venivad õmblused. Palju nõela asendeid – vali nõelale just see asend tepinguteks või lapitehnika töödeks. Elektrooniline kiiruse kontroll koos läbimisjõuga. Sisseehitatud õmblusjuhikute kaart – Annab tabelis parimad pisteseadistused vastavalt kangale, materjalile ja õmblusvõttele. Nõelasilma niidistaja masina küljes – niidistamine ei ole enam vaevaline. Nõela stopp üleval/all. Ühe sammu nööpauk. Kiire ja lihtne võimalus õmmelda just vajaliku suurusega nööpauke. Mehaanilist masinat on kerge kasutada. HUSQVARNA VIKING® lihtsalt vahetatavad pressjalad.

Elektrooniline kiiruse kontroll koos läbimisjõuga. Sisseehitatud õmblusjuhikute kaart – Annab tabelis parimad pisteseadistused vastavalt kangale, materjalile ja õmblusvõttele. Nõelasilma niidistaja masina küljes – niidistamine ei ole enam vaevaline. Nõela stopp üleval/all. Ühe sammu nööpauk. Kiire ja lihtne võimalus õmmelda just vajaliku suurusega nööpauke. Mehaanilist masinat on kerge kasutada. HUSQVARNA VIKING® lihtsalt vahetatavad pressjalad.

Sulle võib meeldida ka…

  • - 11% Husqvarna Class E20

    Õmblusmasin Husqvarna H Class E20

    269.00  239.00 
  • - 25% Husqvarna Class E10

    Õmblusmasin Husqvarna Class E10

    239.00  179.00 

Pin It on Pinterest

Sinu ostud
Ostukorvis ei ole tooteid!
Jätka ostlemist
0