Metsa- ja aiatehnika müük & hooldus

HUSQVARNA Z448

Logo

Nullpöörderaadius tähendab ringi pööramist koha peal. Eraldiseisvad hüdraulilised rattamootorid tagavd täpse manööverduse ning võimekuse ringi pöörata ümber oma telje, jätmata maha niitmata pinda.  Kummist vibratsioonisummutid eraldavad kasutaja käed, jalad ja keha masina raamist, mis vähendab vibratsioonist tekkivat väsimust ning tagab ergonoomilisuse ning mugava tööpäeva. Tugevat lõikekorpuse tõstemehhanismi saab juhtida pedaaliga.  

Raske igapäevane töö mõjub ka masinale. Meie nullpöörderaadiusega niidukid on ehitatud vastupidavaks. Tugev raam ja võimsad mootorid annavad masinale vastupidavuse ja jõudluse pikkadeks aastateks. Masinat ehitades on mõeldud ka hooldamisele, kus tihedamini hooldust nõudvad punktid on kergesti ligipääsetavad. “Avatud” disain vähendab ka niidetud muru kogunemist masinasse.

Nullpöörderaadiusega Husqvarna masinate madal raskuskese annab hea haarduvuse ja stabiilsuse ka ebatasastel pindadel. Laiad tagumised rehvid avaldavad murule väiksemat survet, mis tähendab et nad ei lamanda murupinda. Uuenendud jahutussüsteem tagab suurepärase jahutuse pikkadel tööpäevadel ka kuumadel päevadel. 

Mootori tootja
Kawasaki
Mootori nimetus
FR Series
Kiirus edasi, maks.
16 km/h
Kiirus edasi, min.
0 km/h
Lõikelaius
48 in
Lõikelaius
122 cm
Lõikemeetod
Koguja/Multšer/Külgväljavise
Lõikekorpuse materjal
Teras
Niidukõrguse astmed
17
Lõiketeradelülitus
Elektriline terasidur
Terad
3 tk
Tugirattad
2
Esimene tugiratas
Ei
Lõikekorpuse tõstmine
Manuaalne, jalaga
Pulbervärvitud lõikekorpus
Jah
Spindli/võlli tüüp
Alumiinium, profikasutuseks
Määritavad spindlid
Jah
Lõikekorpuse pesuotsik
Ei
Niidukõrgus, maks
114 mm
Niidukõrgus, min
38 mm