Metsa- ja aiatehnika müük & hooldus

Robotniiduk väikestesse linnaaedadess

Sobilik murupindadele kuni 250m2.Muruhooldus võib olla lihtne ja mugav isegi väikestes linnaaedades! Tänu süsteemile SensorCut niidab GARDENA SILENO city teie muru täpselt ja usaldusväärselt, jättes väga puhta ja ühtlase lõiketulemuse. Teie saate nautida oma vaba aega ja ideaalselt hooldatud muru. SILENO city sobib ideaalselt kuni 250 m2 suuruste muruplatside hooldamiseks. See tuleb toime kallakutega kuni 25% ning niidab probleemitult ka kitsastes koridorides ja läbikäikudes. Kuna pöörlev tagaratas suurendab robotmuruniiduki liikuvust ja manööverdamisvõimet, sobib see niiduk ideaalselt väikestesse ja kitsastesse aedadesse. Uus SILENO city on valmis niitma muru iga ilmaga ja seejuures teeb ta seda nii vaikselt, et teda on vaevu kuulda. Kui niiduk on oma töö lõpetanud, naaseb ta oma laadimisjaama tagasi. Paigaldamise ajal juhendab programmeerimisabi teid läbi menüü ja arvutab iseseisvalt niitmisskeemi. Niitmisajad on vabalt programmeeritavad. Tänu sellele töötab robotmuruniiduk ainult siis, kui te seda vajate.

Ideaalselt hooldatud muru

Üliteravad terad lõikavad muru nagu kääridega. Lõikekõrgust on võimalik lihtsalt ja ilma tööriistadeta reguleerida.

Rohkem vaba aega

Naudi elu, las teised niidavad! Sinu robotniiduk tegeleb muruniitmisega. Üliväikesed niidujäägid jäävad murule naturaalseks väetiseks. Tänu sellele on teil alati ilus roheline muruvaip ning olete jälle ühest tüütust tegevusest prii.

Ideaalne väikestele pindadele

SILENO city sobib ideaalselt kuni 250 m2 suuruste muruplatside hooldamiseks. See niidab probleemitult ka kitsastes koridorides ja läbikäikudes. Laadimisjaama võib paigaldada praktiliselt igale poole.

Lihtne puhastada

GARDENA SILENO city on konstrueeritud nii, et seda võib voolikuga pesta.

Maksimaalne turvalisus

Tundlik põrkeandur ja piirdekaabel tagavad selle, et takistustest ei saaks probleem. Kui robotniidukit tõsta, peatuvad terad hetkega, et välitida vigastusi.

  
Tehnilised andmed
Artikli nr15001-35
EAN-Code:4078500032537
Tootlikkus
Tööpiirkonna suurus250 m² ±20%
Laadimise süsteemAutomaatne
Maksimaalne kallak tööalal25 %
Toode
 
InfopaneelLCD ekraan seadete menüüga
TaimerJah
Käepideme tüüpIntegreeritud
Elektritoide ja laadimine
 
Aku markLi-Ion
Keskmine laadimisaeg60 min
Keskmine niitmise aeg ühe laadimisega65 min
Keskmine energiakulu maksimaalsel kasutamisel2 kWh
Mootor ja lõikesüsteem
 
Lõikesüsteem3 pöörlevat tera
Lõikekõrgus, min–max20-50 mm
Lõikelaius16 cm
Heli- ja müraandmed
 
Tagatud müratase58 dB(A)
Ohutus- ja kaitsefunktsioonid
 
AlarmPuudub
PIN koodJah
TõsteandurJah
KallutusandurJah
Paigaldustarvikud
 
Piirdekaabel150 m
Klambrid200 pcs
Üldmõõtmed
 
Kaal7.3 kg

sileno cityGardena Sileno CityGardena Sileno city 2Gardena Robotic Lawnmower

BAAS
Puhastus* Tarkvara kontroll/uuendamine Lõiketerade vahetus (terad sisalduvad hinnas!) Peatihendi kontroll/vahetus Aku kontroll/laadimine Mootorite kontroll . . . * soovi korral teostame masina süvapuhastuse 19€ . .
49€

 

HÕBE
Süvapuhastus Tarkvara kontroll/uuendamine Lõiketerade vahetus (terad sisalduvad hinnas!) Peatihendi kontroll/vahetus Aku kontroll/laadimine Mootorite kontroll + Talvehoiustamine . . . . .
89€

 

KULD
Süvapuhastus Tarkvara kontroll/uuendamine Lõiketerade vahetus (terad sisalduvad hinnas!) Peatihendi kontroll/vahetus Aku kontroll/laadimine Mootorite kontroll Talvehoiustamine + Transport töökotta + Transport koju + Masina seadistamine krundil Väljaspool Tartumaad asuvate niidukite transport kokkuleppel!
149€

Sidustooted