Metsa- ja aiatehnika müük & hooldus

Robotniiduk väikestesse linnaaedadesse

Sobilik murupindadele kuni 500 m2

Muruhooldus võib olla lihtne ja mugav isegi väikestes linnaaedades! Tänu süsteemile SensorCut niidab GARDENA SILENO city teie muru täpselt ja usaldusväärselt, jättes väga puhta ja ühtlase lõiketulemuse. Teie saate nautida oma vaba aega ja ideaalselt hooldatud muru. SILENO city sobib ideaalselt kuni 500 m2 suuruste muruplatside hooldamiseks. See tuleb toime kallakutega kuni 25% ning niidab probleemitult ka kitsastes koridorides ja läbikäikudes. Kuna pöörlev tagaratas suurendab robotmuruniiduki liikuvust ja manööverdamisvõimet, sobib see niiduk ideaalselt väikestesse ja kitsastesse aedadesse. Uus SILENO city on valmis niitma muru iga ilmaga ja seejuures teeb ta seda nii vaikselt, et teda on vaevu kuulda. Kui niiduk on oma töö lõpetanud, naaseb ta oma laadimisjaama tagasi. Paigaldamise ajal juhendab programmeerimisabi teid läbi menüü ja arvutab iseseisvalt niitmisskeemi. Niitmisajad on vabalt programmeeritavad. Tänu sellele töötab robotmuruniiduk ainult siis, kui te seda vajate.

Ideaalselt hooldatud muru

Üliteravad terad lõikavad muru nagu kääridega. Lõikekõrgust on võimalik lihtsalt ja ilma tööriistadeta reguleerida.

Rohkem vaba aega

Naudi elu, las teised niidavad! Sinu robotniiduk tegeleb muruniitmisega. Üliväikesed niidujäägid jäävad murule naturaalseks väetiseks. Tänu sellele on teil alati ilus roheline muruvaip ning olete jälle ühest tüütust tegevusest prii.

Lihtne puhastada

GARDENA SILENO city on konstrueeritud nii, et seda võib voolikuga pesta.

Maksimaalne turvalisus

Tundlik põrkeandur ja piirdekaabel tagavad selle, et takistustest ei saaks probleem. Kui robotniidukit tõsta, peatuvad terad hetkega, et välitida vigastusi.

Vargusvastane kaitse

PIN-kood kindlustab usaldusväärse varguskaitse.

 
Tehnilised andmed
 
 Artikli nr15002-35
 EAN-Code:4078500032629
 
Tootlikkus
 
 Tööpiirkonna suurus500 m² ±20%
 Laadimise süsteemAutomaatne
 Maksimaalne kallak tööalal25 %
 
Toode
 
 InfopaneelLCD ekraan seadete menüüga
 TaimerJah
 Käepideme tüüpIntegreeritud
 
Elektritoide ja laadimine
 
 Aku markLi-Ion
 Keskmine laadimisaeg60 min
 Keskmine niitmise aeg ühe laadimisega65 min
 Keskmine energiakulu maksimaalsel kasutamisel4 kWh
 
Mootor ja lõikesüsteem
 
 Lõikesüsteem3 pöörlevat tera
 Lõikekõrgus, min–max20-50 mm
 Lõikelaius16 cm
 
Heli- ja müraandmed
 
 Tagatud müratase58 dB(A)
 
Ohutus- ja kaitsefunktsioonid
 
 AlarmPuudub
 PIN koodJah
 TõsteandurJah
 KallutusandurJah
 
Paigaldustarvikud
 
 Piirdekaabel150 m
 Klambrid200 pcs
 
Üldmõõtmed
 
 Kaal7.3 kg

sileno cityGardena Sileno CityGardena Sileno city 2Gardena Robotic Lawnmower

BAAS
Puhastus* Tarkvara kontroll/uuendamine Lõiketerade vahetus (terad sisalduvad hinnas!) Peatihendi kontroll/vahetus Aku kontroll/laadimine Mootorite kontroll . . . * soovi korral teostame masina süvapuhastuse 19€ . .
49€

 

HÕBE
Süvapuhastus Tarkvara kontroll/uuendamine Lõiketerade vahetus (terad sisalduvad hinnas!) Peatihendi kontroll/vahetus Aku kontroll/laadimine Mootorite kontroll + Talvehoiustamine . . . . .
89€

 

KULD
Süvapuhastus Tarkvara kontroll/uuendamine Lõiketerade vahetus (terad sisalduvad hinnas!) Peatihendi kontroll/vahetus Aku kontroll/laadimine Mootorite kontroll Talvehoiustamine + Transport töökotta + Transport koju + Masina seadistamine krundil Väljaspool Tartumaad asuvate niidukite transport kokkuleppel!
149€