Metsa- ja aiatehnika müük & hooldus

Mine metsa! Kettsaagide ja võsalõikurite baashooldus vaid 15 euroga! Pakkumine kehtib jaanuari lõpuni.

 

KVALITEETNE BAASHOOLDUS VAID 15 EUROGA!

 

Sobiv süüteküünal, kütusefilter ja ketiteritus sisaldub hoolduse hinnas. Võrreldes tavahinnaga säästad koguni 30 eurot või enam! Lisaks pakume sulle head võimalust soetada saagide ja võsalõikurite varuosad ning tarvikud lausa -15% soodsamalt. Pakkumine kestab jaanuarikuu lõpuni.

Lase oma tööriistad hooldada meie professionaalsetel meistritel ja mine rahus metsa!

Mootorsae pikema eluea ja korralikku toimimise tagamiseks on soovitav masin vähemasti korra aastas tuua hooldekotta. Õigeaegne hooldus ja kontroll aitab vältida hilisemaid suuremaid kahjustusi ning asjatuid väljaminekuid. 

Mida saekasutaja peaks ise igapäevaselt masina juures jälgima?

* Igapäevasel saekasutusel on väga oluline sae puhastus.Vaata kindlasti, et saeplaadi kinnituskorpuse alune oleks puhas ja õlituskanalid ei ummistuks. Puudulik õlitus lõhub saeplaadi!

* Sama oluline on jälgida, et jahutisribid oleks puhtad, sest vastasel juhul võib masin lihtsalt üle kuumeneda. Samuti peab ohutuse seisukohalt nii oluline ketipidurisüsteem olema puhas. Muidu võib ketipidur lakata töötamast.

* Vaheta kindlasti õigeaegselt filtreid – nii õhu-kui kütusefiltrit.

* Kasuta spetsiaalset, sobiva viskoossusega ketiõli.

* Väga oluline on kasutada õiget ja värsket kütusesegu.Vaid värske kütus ja tootja nõuetele vastav seguõli tagab masina tõrgeteta töö.

* Jälgi, et saekett oleks alati piisvalt terav.