Metsa- ja aiatehnika müük & hooldus

Lembit ja Oliver

Oliver

Lembit

Palun saage tuttavaks Lembitu ja Oliveriga Regineti robotniiduki spetsialistidega.

 

Nende noormeeste tööpõld on lai ja töö osakaal meie ettevõttes aina kasvamas. Ei tule enam just suure üllatusena, et üha jõulisemalt asenduvad bensiinimootoriga niidumasinad vaiksete ja heitgaasivabade robotniidukitega. Inimesed hindavad aina enam keskkonnasäästlikke tehnoloogiaid ning aega. Milleks kulutada oma väärtuslikku aega tüütule muruniitmisele, kui selle saaks kasutada sõprade seltsis olemiseks ja lähedastega kvaliteetaja veetmiseks või siis oma lemmikhobiga tegelemiseks.

Robotniidukid


Arvates, et sügistalvine periood on sel alal vaikne ja meie spetsialistid justkui talveunne suikunud, siis eksite. Olukord on hoopis vastupidine ja käimas on kibekiire töö. Kui kevadel ja suvel toimub tegutsemine suures osas kliendi aias niidumasinale tööpiirkonda planeerides ja piirdekaablit paigaldades, siis niiduhooaja väline tegutsemine käib meie vastselt sisse seatud hooldekojas. Lisaks hooldusele pakume ka talvist hoiustamist. Alustades hoiuteenuse pakkumist mõne masina ületalve hoidmisega, oleme sel aastal jõudnud punkti, kus 100 masina piir on ületatud!
Iga aastaga on üha suuremat populaarsust võitnud Kuldpakett, mis kujutab endast kliendi jaoks täisteenust. Meie tublid spetsialistid sõidavad kliendi juurde kohale, võtavad robotniiduki enesega kaasa ning toimetavad selle turvaliselt hooldekotta. Seejärel teostatakse masinale hooldus ja paigutatakse see sooja “robotihotelli” uut kevadet ootama. Talvine kontroll ja akude laadimine kuulub samuti paketti. Kevadel niiduhooaja alguses viiakse masin kliendi aeda tagasi ja seadistatakse taas kenasti tööle. Lihtne, mugav ja muretu!
Küsides noormeestelt, mida nad oma töös õppinud on, vastavad mõlemad, et selleks on kindlalt suhtlemine kliendiga. See on oskus, mis vajab pidevalt lihvimist. Samuti peavad nad väga oluliseks tõika, et kuna tegemist on tehniliselt keerukate ja uuenduslike masinatega, nõuab see pidevat enese täiendamist, õppimist ja iseseisvat tööd.
Põnevaimaks osaks selle ameti juures peavad Lembit ja Oliver tööd kliendi aias. Põnevaks muudab selle eelkõige asjaolu, et suuresti on tegemist loomingulise protsessiga, kus koostöös kliendiga otsitakse sobivaimaid lahendusi, et saavutada parim tulemus. Seda ka väga keerulistes aedades, mis võib mõnikord kujuneda tõsiseks väljakutseks. Iga aed on erinev ja samuti on väga erinevad klientide vajadused ning soovid.
Mõistetavalt on see töö ka omajagu pingeline ja kohati vaimselt väsitav. Kuidas noormehed tööst vabal ajal lõõgastuvad ja enda akusid laevad?
Lembit käib iganädalaselt korvpallitrennis koos mitme teise töökaaslasega. Trenn annab füüsilise koormuse ja samas aitab mõtteid igapäevatööst eemale saada. Oliveri suureks kireks on selline vahva ja uudne spordiala nagu disc golf ehk eestikeeli öelduna kettagolf. Talvel hoiab Oliver end vormis jõusaali külastades.

 

Soovitused robotniiduki hoolduseks ja hoiustamiseks

 
* pärast niiduhooaja lõppu tuleks lisaks niidumasinale paigaldada sooja ja kuiva ruumi ka laadimisjaam, sest selles on samuti elektroonika, mida miinuskraadid ja niiskus võivad kahjustada
* kaabli otsad on mõistlik paigutada korralikult gripkotti ning isoleerida seejärel tugevama teibiga
* masinale tuleb enne talveunne sättimist teha põhjalik puhastus
NB! Robotniidukit ei tohi mitte mingil juhul kunagi pesta surveveega!
* talve kestel on soovitav niiduki akut laadida 1-2 korda
*parim lahendus on viia oma robotniiduk siiski volitatud esindaja hooldekotta, kus lisaks puhastamisele tehakse diagnostika, kontroll, tarkvarauuendus jne. Neid toiminguid ei ole võimalik kodustes tingimustes teha.

Korrapärane professionaalne hooldus tagab sinu masinale tõrgeteta töö ja oluliselt pikema eluea. Hooli oma masinast!