Metsa- ja aiatehnika müük & hooldus

Tehnilised näitajad
Soovitatav niiduala kuni 5 000 m2
Mootor 11,2kW (15hj) Kohler® Courage® Twin Cam
Lõikeorgani lülitus Elektriline (PTO)
Lõikeorgan 82 cm 1-tera, külgväljavise+multš
Lõikelaius 82 cm / 1 tera
Ülekanne 2x hüdrostaatiline
Kütuse paak 11,3 L
Lõikekõrgus 38-114 mm
Niidukiirus 11,3 km/h edasi ja 5,5 km/h tagurpidi
Laius 124,4 cm
Kõrgus 89,6 cm
Pikkus 199,6 cm
Rattad 10 x 4.00 ees, 18 x 6 taga
Pöörderaadius 0 cm
Kaal 238 kg
Standardvarustus Seadistatav jalatugi; 38 cm seljatugi; topsihoidja
Garantii 3 aastat (limiteeritud)

Ülevaade

Toro ZS3200 TimeCutter on nii hea manööverdusvõimega, et võite senise niitmise aja poolitada! Spetsiaalselt projekteeritud kiireks, teovõimeliseks ja kõrgkvaliteediliseks niitmiseks. Kaks lihtsalt kasutatavat juhtimiskangi asendavad murutraktori juhtimis-seadmeid – rooli, gaasipedaali ja pidurit.

 Omadused

Kohler® mootor
Kohler® mootorid on valmistatud silmas pidades professionaalide vajadusi. Võite kindlad olla selle vastupidavuses ja kvaliteedis. Kohler® Courage mootoritel on kõrge hobujõud ja suurem töömaht – kergem käivitus, vähendatud müra ja väiksem vibratsiooni.

 

81 cm (32“) lõikekorpus
10 cm sügav ja külgväljaviske avaga lõikekorpuse disain võimaldab tööd erinevates tingimustes. Loo oma naturaalne väetis, lisades Recycling Kit® multšikate või kogu muru kokku lisana saada olevasse Twin Bagging kogumiskotti.

Kõrge seljatoega iste
Pikema tööperioodi puhul on mugav iste asendamatu. 38 cm kõrguse seljatoega iste pakub esmaklassilist toetust kaua kestva niitmise kestel.

2 x Hüdrosataatiline ülekanne
Sõltumatu 2x hüdrostaatiline veoülekanne annab masinale tundliku reageerimise ja null-pöördega manööverdamise võime. Püsivaks vastupidavuseks ja paremaks jõudluseks on eraldi seisvad käigukastid mis on kinnitatud Toro täisraamile ja toestatud põiklattidega

Vastupidav terasest täisraam
Ühes tükis terasest raam pakub optimaalse tasakaalu jäikusest ja paindlikkusest – kiireks ja manööverdamis mahukaks niitmise tööks.

Täpne juhtimissüsteem
Juhtimiskangi pulsatsioonisummutid tagavad sujuva sõidu ja aitavad vältida edasi-tagasi tõmblemist. Polsterdatud juhtkangid võimaldavad hoida masina üle kontrolli ja mugavalt sõita.

11,4 liitrine kütusepaak
Suur kütusepaak võimaldab pikemat niitmis aega ja vähem tankimist. Poolläbipaistev kütusepaak aitab vältida üle tankimist ja lihtsustab alles jäänud kütuse koguse määramist.

11,3 km/h sõidukiirus
Saad töö kiiresti tehtud. Tippkiirusega 11,3 km/h on Toro TimeCutter® ZS-i eesmark kõrge produktiivsus. Kas soovite vähendada oma niitmise aega või nautida sõitu, TimeCutter ® ZS pakub teile kiirust mida vajate

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0