Metsa- ja aiatehnika müük & hooldus

Mootor 17 kW (23 hj), 3-silindrit. Kubota® Diisel
Jahutussüsteem Vesijahutus
Raam 51 mm x 51 mm x 5 mm teras toruraam
Niidukiirus 18 km/h edasi ja 10 km/h tagurpidi
Lõikeorgan 152 cm (60″) TURBO FORCE®
Tera tüüp 6 mm kuumtöödeldud teras
Lõikekõrgus 38 mm – 127 mm, 6 mm intervalliga
Tera liikumise kiirus 5639+ m/min
Terapuka laagrid Koonusrull-laagrid
Terapuka korpus Malm 9-3/8″ (34 cm)
Ülekanne 2x hüdrostaatiline Hydro-Gear etteandepumbaga
Rattad Ees: 13″x6.5-6″ , Taga: 24″x12.00-12″
Kütusepaak 45.4 l
Õhufilter Kaheastmeline
Kaitsekaar Volditav; standardvarustuses
Iste Deluxe, vedrustus muudetav

Z – Master Z593-D võimsa 23 hj vesijahutusega Kubota®diisel mootoriga zeroturn, mis arendab niidukiiruseks kuni 17,7 km/h

Ülitugev lõikekorpus Ülitugev lõikekorpus
TURBO FORCE lõikekorpus on valmistatud 4,55 mm terasest, mis on tavalistest 3,4 mm kommerts kasutuses kasutatavst lõikekorpustest 33% paksem ning 32% kõrgema survetugevusega. See kombineeritud effekt annab 75% tugevuse lõikekorpusele,tuleb kergelt toime rasketes tingimustes ning on vastupidav kokkupõrgete ja kriimustuste suhtes.
Ühtlane lõikus täpsete teradega Ühtlane lõikus täpsete teradega
Eriti tugevad ja vastupidavad kuumtöödeldud lõiketerad annavad ideaalse lõike. Terad on vastupidavad löökidele ja kiirele kulumisele.
Esmaklassiline mugavus Esmaklassiline mugavus
Operaatori juhtkangid asetsevad mugavalt. Suured 1-5/8 “(4,1 cm) läbimõõduga juhthoovad suurendavad mugavust ja vähendavad väsimust. Panipaika saab panna mobiiltelefoni, tööriistu jms. Standardvarustuses ka topsi hoidja ning mugavalt istmelt ei puudu käetoed. Istme eriti paks vahtkumm on reljeefne ja ümbritseb mugavalt operaatorit ja aitab juhti istmel paigal hoida, kui liiklemine toimub ebatasasel maastikul. Istumist on veelgi pehmendatud unikaalse seadistatava vedrustusega, võimaldades paigaldada istme alla 2-5 vedru. Iste on reguleeritav ette-ja tahapoole, aidates leida teile just sobiv kaugus.
Ülitugev lõikekorpus Ülitugev lõikekorpus
TURBO FORCE lõikekorpus on valmistatud 4,55 mm terasest, mis on tavalistest 3,4 mm kommerts kasutuses kasutatavst lõikekorpustest 33% paksem ning 32% kõrgema survetugevusega. See kombineeritud effekt annab 75% tugevuse lõikekorpusele,tuleb kergelt toime rasketes tingimustes ning on vastupidav kokkupõrgete ja kriimustuste suhtes.
Ümbermineku puhul kaitsev süsteem (ROPS) Ümbermineku puhul kaitsev süsteem (ROPS)
Ümbermineku puhul kaitsev süsteem (ROPS), on komplekteeritud koos turvavööga. Ta on mõeldud operaatori kaitseks, masina ümbermineku puhul. Kompaktse hoiustamise tarbeks või madalate takistuste alt niitmiseks on kaitseraam kiirkinnituste abiga kergesti kokkupandav.
Patenteeritud rohusuunaja Patenteeritud rohusuunaja
Võimaldab kasutajal saavutada maksimaalse tööviljakuse isegi kiiresti muutuvate niidutingimustega, erinevatel maastikel või erinevatel aegadel hooaja kestel. Vastavalt niidetava pinna kõrgusele, tihedusele, niiskus astmele  ja niidu kiirusele saate reguleerida kuidas lõigatavat pinnast niita ning kas paisata ta kogumiskotti või küljelt välja.
Võimsad mootorid Võimsad mootorid
Kubota 23 hj (17,2 kW) vedelikjahutusega diisel mootorid on suure pöördemomendiga ning samas ka kiired 17,7 km/h niidukiirusega. Võimas, kuid kütusesäästlik mootor annab hea kompaktse paketi, mis on erakordselt hästi tasakaalustatud madala vibratsiooniga. Vedelikjahutus süsteem tagab puhtama põlemise ja mootori pikema eluea.
Kummist rohusuunaja Kummist rohusuunaja
Rohu küljelesuunav deflektor lõikekorpustele on valmistatud vastupidavast, paksust kummist ja võimaldab lähedalt niitmist, kahjustamata kontakti korral lõikekorpuse väljalaske ava või maastiku struktuure. Suunaja patenteeritud disain tagab rohu erakordse laialipaiskamise.
Bull-Nose kaitseraud Bull-Nose kaitseraud
7-punktiline „Bull-Nose“ kaitseraud mitte ainult ei kaitse laupkokkupõrke korral, vaid ka tõstab niitmishetkel ülesse murulibled mis võimaldab saavutada ideaalse lõikuse.
Ülitugevad terapukad Ülitugevad terapukad
Toro ülitugevad terapukad peavad vastu olukordades, kus nõrgema ehitusega terapukad veaksid alt. Malmkorpusega, massiivsed 23,8 cm läbimõõduga, neelavad nad kokkupõrke jõu ja jaotavad selle edasi jõulisele korpusele.