Metsa- ja aiatehnika müük & hooldus

Tehnilised näitajad
Soovitatav niiduala kuni 5 000 m2
Mootor 16 hj 452 cc Toro OHV mootor
Lõikeorgani lülitus Elektriline (PTO)
Lõikeorgan 82 cm 1-tera, külgväljavise+multš
Lõikelaius 82 cm / 1 tera
Ülekanne 2x hüdrostaatiline
Kütuse paak 11,3 L
Lõikekõrgus 38-114 mm
Niidukiirus 11,3 km/h edasi ja 5,5 km/h tagurpidi
Laius 91,9 cm
Kõrgus 115 cm
Pikkus 200,4 cm
Pöörderaadius 0 cm
Kaal 238 kg
Standardvarustus Smart Park; 38 cm seljatugi; topsihoidja
Garantii 3 aastat (limiteeritud)

Toro TimeCutter SW on nii hea manööverdusvõimega, et võite senise niitmise aja poolitada! Spetsiaalselt projekteeritud kiireks, teovõimeliseks ja kõrgkvaliteediliseks niitmiseks.

TORO® OHV mootor
Toro® mootorid on valmistatud silmas pidades professionaalide vajadusi. Võite kindlad olla selle vastupidavuses ja kvaliteedis.
81 cm lõikekorpus 81 cm (32“) lõikekorpus
10 cm sügav ja külgväljaviske avaga lõikekorpuse disain võimaldab tööd erinevates tingimustes. Loo oma naturaalne väetis, lisades Recycling Kit® multšikate või kogu muru kokku lisana saada olevasse Twin Bagging kogumiskotti.
Hüdrosataatiline juhtimissüsteem 2 x Hüdrosataatiline ülekanne
Sõltumatu 2x hüdrostaatiline veoülekanne annab masinale tundliku reageerimise ja null-pöördega manööverdamise võime. Püsivaks vastupidavuseks ja paremaks jõudluseks on eraldi seisvad käigukastid mis on kinnitatud Toro täisraamile ja toestatud põiklattidega.
Vastupidav ühes tükis terasest raam Vastupidav terasest raam
Ühes tükis terasest raam pakub optimaalse tasakaalu jäikusest ja paindlikkusest – kiireks ja manööverdamis mahukaks niitmise tööks.
Täpne juhtimissüsteem Täpne ja mugav rooliga juhtimissüsteem
Rool tagab sujuva sõidu. Saate valida kolme erineva rooliasendi vahel.
11,4 liitrine kütusepaak 11,4 liitrine kütusepaak
Suur kütusepaak võimaldab pikemat niitmis aega ja vähem tankimist. Poolläbipaistev kütusepaak aitab vältida üle tankimist ja lihtsustab alles jäänud kütuse koguse määramist.
11,3 km/h sõidukiirus 11,3 km/h sõidukiirus
Saad töö kiiresti tehtud. Tippkiirusega 11,3 km/h on Toro TimeCutter® ZS-i eesmark kõrge produktiivsus. Kas soovite vähendada oma niitmise aega või nautida sõitu, TimeCutter ® ZS pakub teile kiirust mida vajate.
Libisemiskindel, lihtsalt puhastatav põhjapaneel Libisemiskindel, lihtsalt puhastatav põhjapaneel
Perforeeritud põhjapaneel sobib omanikule, kellele meeldib kui niiduk näeb välja nii kena kui nende muru. Lihtsalt pese põhjapaneeli pärast iga kasutamist ning hoia oma TimeCutter-i väljanägemine nii nagu uuena. Mittelibisev, augustatud ja pressitud põhjapaneel pakub ka täiendavaid ohutuse meetmeid.