Metsa- ja aiatehnika müük & hooldus

Valige kategooria

Talvised tarvikud

Lisaks lumepuhuritele pakub Reginett ka suures valikus kvaliteetseid tarvikuid ja lisavarustust talveks. Valik on mitmekesine: alates saapanaeltest lõpetades lumesahkadega. Suur valik lumelabidaid, lumekette murutraktoritele ja raideritele, talviseid metsatöörõivaid ja palju muud. Tule kohale ja vali endale vajalik!

Lumesahk
Ära lase oma murutraktoril või raideril talvel lihtsalt niisama seista. Lisaks muru niitmisele on võimalik ka nende masinatega lund lükata. Reginetist leiad oma murutraktorile või raiderile saha. Lume lükkamine on nüüd lausa lust.
Klõpsake pildil, et näha lumesahka töös.
Lumepuhur
Oma olemasolevale murutraktorile või raiderile on võimalik lisavarustusena juurde osta ka lumepuhur. Lume koristamine on nüüd sama lihtne ja nauditav kui muru hooldamine suvel.
Klõpsake pildil, et näha lumepuhurit töös.
Lumeketid
Tagavad lumekoristusel hea haarduvuse. Võimalik paigaldada murutraktoritele, raideritele ning lumepuhuritele. Murutraktorite puhul soovitatav kasutada koos lisaraskusega.
Lisaraskused
Lisaraskus rehvide parema haarduvuse ja kindlama sõidu tagamiseks. Paigaldatakse tagasillale.
Lumelabidad
Suur valik kvaliteetseid lumelabidaid erinevates suurustes erinevatelt tootjatelt nagu Fiskars, Gardena.
Talvised töörõivad
Ära lase külmal takistada töö tegemist. Ei ole külma ilma - on ebasobiv riietus! Valik töörõivaid ka talvistes tingimustes töötamiseks. Saadaval mütsid, kindad, jalanõud ja palju muud.